5.3.09

Mõtted ja plaanid...Ma ei mäletagi, millal viimati nii palju igasuguseid mõtteid ja plaane on olnud, kui praegu. Isegi siis, kui juba on tundunud, et neid on küllalt, tekib kuskilt midagi uut ja huvitavat juurde. Aga nii on samas palju põnevam ja ägedam, kui lihtsalt vaikselt edasi tiksudes.

Esimeseks asjaks on siis musiga koos 14. ja 15. märtsil aset leidev spa-puhkus Haapsalus Fra Mare Thalasso SPA-s. Meie paketti kuuluvad ööbimine spa *** hotellis, hommiku- ja õhtusöök, soolakambriravi, meretuba/SAD valgusteraapia, hommikuujumine mereveebasseinis, basseini- ja saunapargi kasutamine ning veel mõningad asjad.
Ülekõige meeldib mulle sealne mereveebassein, kus eelmisel aastal oli eriti kihvt ujuda lumesaju ajal, kui õhk oli suhteliselt külm, aga vesi nii mõnusalt soe. Igatahes ootan juba üliväga järgmist nädalavahetust!

Teiseks sündmuseks on 8. märtsil ehk naistepäeval TASKU keskuses toimuv Trafficu unplugged kontsert. Sellega on nii, et ma just mõtlesin soovist näha/kuulata selle ansambli live esinemist ja siis leidsingi selle reklaami!
Kell 14:05 ja 19:00 näitab Cinamon 50 eegu eest filmi Marley ja mina. Seda tahaksin ka näha ning Erik oli samuti nõus esialgse plaaniga ühel neist aegadest film ära vaadata. Selle filmi reklaampilt on lihtsalt nii armas!

Ning kolmandaks, üks eilse päeva suurimaid ja põrutavamaid uudiseid oli see, et mu ema pakkus välja võimaluse minule ja Erikule hakata Omedus suvilat restaureerima-renoveerima ja viia see elamiskõlbulikku seisu suveks. Nüüd ootame mõlemad kevadet ja lume sulamist, et sinna juba ligi pääseks ja saaks pilgu peale heita, kuskohast alustada ning mida üldse teha. Põhimõtteliselt oleks see nagu oma kodu rajamise eelõpetus. Ja Omedus on niikuinii eriti mõnus puhata, päevitada, ujuda, grillida ja mida kõike veel..

Kevadega seoses meenus veel see, et plaanime Erikuga hakata jooksmas käima ning mina õpin ära rula kasutamise ja siis saab ka rulatamas-rulluisutamas käima hakata.
Ja veel laupäevale planeeritud Elistvere loomapargi külastamine.

Lõpetuseks, tööalaselt on saabunud ka üpris tähtsad ajad ning mitmed olulised nõupidamised ukse ees ja esmaspäeval tuleb suure tõenäosusega oma elu teisel istungil osaleda ning seejärel juba Volikogu ette minna.
Igal juhul on elu päris põnev ja ma polegi vist varem kevadet veel nii väga oodanud, kui praegu. Mõnus!

0 opinion(s):

Post a Comment