28.5.09

8 päeva puhkuseni

Esmaspäev (25.05) oli muidu regulaarne tööpäev, kuid pärast tööd läksin taaskord vanaisa juurde lisatööle: uuendasin ühe hauaplaadi ja ühe üpris suure kivimüraka. Koju jõudnud, sättisime venna ja Jennyga end terrassile sisse ja ma hakkasin tervet kuhja riideid-tekstiili jms läbi sorteerima. Panin kõrvale üpris suure virna igasuguseid hilpe, mille seast varsti parimad välja valima peaks ning võib-olla ka ühe moepostituse tegema. Roosade asjade koha pealt oli retk eriti efektiivne, kuna neid sain päris mitmeid. Jennyle leidsime ühe lõvipildiga särgi, mida ta tänaseni veel kannab isegi :D Nalja sai üldse rohkem kui rubla eest. Jenny kaevas kuskilt välja mingisuguse kondi moodi asjanduse ja jooksis sellega kohe rõõmsalt tuppa, kuid jah, seal küljes olid mingisugused vaglaasjandused ning see pilt ei olnud sugugi ilus. Vennaga kumbki ei saanud hiljem seda pilti enam silme eest ära, kuid koer ise oli eriti õnnelik :D Põnev ja kiire päev oli ning puhkus liigub aina lähemale. Ootan seda juba niiiii väga!
Tuli ka meelde, et terrassil olles jäin jalaga kuskile põrandalaua külge kinni ja veristasin end seal natuke ning mõne aja möödudes lagunes ka mu kallis käekellakene. Osavuse tipp. (kirjutatud teisipäeval, 26.05)
Kolmapäev (27.05) kujunes mul aga järgmiseks: ärkasin umbes 8 paiku (seega ligikaudu tund aega pikem uni!!), tegin natuke trenni, kuna teadsin, et õhtul selleks aega ei ole ning kirjutasin oma blogisse. Aeg möödus kiiresti ja peagi pidin hakkama Tallinnasse minekuks sättima. Kell 11:00 olingi juba sõidus ning suundusin pealinna poole kohtuma Eesti Ehitusettevõtjate Liidu ja Eesti Projektbüroode Liidu esindajatega. Ilma suurema vaevata jõudsin kesklinna ning parkisin auto Norde Centrumi parklasse. Kuna kella 14-ni oli veel piisavalt aega, käisin seal samas keskuses ringi vaatamas ja -50% soodustusega hankisin AG-st endale ühe paari kõrvarõngaid ning pärlikee. Jõudsin ka Foorumis käia, kuid see on üpris mõttetu koht ning nagu näha oli, ka mitte eriti populaarne. Niisiis kella 13:30-st umbes 17:30-ni veetsin aega Keskkonnainvesteeringute Keskuses ja sealt väljudes ootas ees metsik tuul ning kohe-kohe algav vihmasadu (hommikul Tallinna sõites oli 23-25 kraadi sooja!!). Sandriga ma kokku ei saanud, kuna ta pidi tööle minema (reetur selline :D) ning hakkasin Ülemiste suunas sõitma (ainult ühest kohast pöörasin vales suunas kogemata :D). Tsillisin siis seal ringi mõnda aega ning tulemuseks oli see, et mu pesukollektsioon sai juurde uue liikme ühe komplekti nöol (jällegi soodustused). Kogu selle aja sadas väljas tugevat vihma, mistõttu jäi katki ka minu plaan kuskil natuke pildistada enne Jõgevale tagasi pöördumist. Koju jõudsin natuke enne 9-t ning väsimus võttis oma jao. Magama sain muidugi ikka kuskil peale 00:00 :D Tüüpiline mina, aga lihtsalt pidin Prison Breaki kõige-kõige viimased osad veel välja otsima ning ennast UK viimaste hittidega kurssi viima ja leidma The Veronicas - Untouched loo, mis on päris asjalik pala.The Veronicas on võidukas elektropopi põhjaga pop-rock bänd Austraaliast. Bänd moodustati aastal 2005 Brisbane´is kaksikõdede Jessica ja Lisa Origliasso poolt. Tüdrukud on välja andnud ka isikliku riidekollektsiooni 2007. a. alguses. Neilt on ilmunud 2 stuudioalbumit. Esimene, The Secret Life Of... aastal 2005. Debüütalbum saavutas Austraalia edetabelites #4 koha ning teenis ARIA (Australian Recording Industry Association) tiitli 4-kordse plaatinaplaadi ehk 280 000+ müügi eest. The Secret Life Of... albumilt ilmus viis singlit, seal hulgas 4 TOP10 singlit Austraalias. Bänd lasi oma teise albumi Hook Me Up välja 2007. aastal. See jõudis Austraalia edetabelites #2 positsioonile, teenides 2-kordse plaatinaplaadi tiitli. Albumilt on ilmunud 4 Austraalia TOP10 singlit ja nimilugu Hook Me Up oli tüdrukute esimene number üks singel Austraalias. Albumi Hook Me Up peaks ka kenasti läbi kuulama, siis saaks üldplaanis midagi adekvaatset öelda nende neidude kohta.

0 opinion(s):

Post a Comment