29.12.09

American Virgin (2009)


American Virgin (algselt Virgin on Bourbon Street) on Ühendriikidest pärinev komöödia, mille režissööriks Clare Kilner (How to Deal, 2003; The Wedding Date, 2005) ja peaosades Rob Schneider, Jenna Dewan, Brianne Davis, Chase Ryan Jeffery, Elan Moss-Bachrach.

Priscilla (Jenna Dewan - The Grudge 2, Step Up, Tamara) on esimese aasta kolledžitüdruk, kes sai stipendiumi grupeeringult, mis juhendab hoiduma abielueelsest seksist. Kogemata jääb süütu Priscilla ühel peol purju ja teda filmitakse paljaste rindadega telesaate "Chicks Go Crazy" jaoks (hiljem selgub siiski, et tegemist oli ühe suure segadusega...). Pärast seda, kui "patune" õhtu videolindile jäädvustatud saab, rändavad Priscilla ja tema sõbrad Naz (Brianne Davis - Prom Night), Chuck (Chase Ryan Jeffery - CSI: Crime Scene Investigation) ning Kevin (Elan Moss-Bachrach - Gossip Girl) peaaegu läbi terve riigi, et saada tagasi "süütõendist" videolint.

American Virgin on lihtne film - ei nõua erilist kaasamõtlemist ega arutlemist. Kogu teema keerleb abielueelsest seksist hoidumise ümber ja üldse vooruslikkuse ning süütuse radadel, mis viivad lõpuks nii ehk naa reaalsesse ellu, kuhu kuuluvad ka alkohol, seks ja vandesõnad. Nii jõuab ka peategelanna Priscilla seksini, sõna f*ck kasutamiseni ja tahtmatult isegi narkoni.
Tegemist on küllaltki iroonilise filmiga, kui mõelda ameerikalikele tõekspidamistele ja jumalakartlikkusele ning sellele, et lõpuks naerdi "püha" süütus siiski välja ja tõdeti, et elada tuleb vastavalt iseenda mõtetele, soovidele ning tunnetele, mitte mingite totakate "reeglite" järgi.Mulle American Virgin meeldis ja Jenna Dewan (täisnimega Jenna-Lee Dewan-Tatum) oli oma rollis väga vinge ja naljakas.
See ameerika päritolu näitlejatar, tantsija ja endine modell on hästi tuntud tänu juhtivatele rollidele filmides Tamara ja Step Up. 2005. aastal kohtus Jenna Step Up`i võtetel Channing Tatumiga. 2008. aasta septembris kihlus paarike Mauil, Hawaiil. 2009. aasta 11. juulil abiellusid nad Malibus, Californias.
Ka Brianne Davis Naz`i rollis oli kihvt ja stiilipuhas ning mõnusalt hullumeelne (kanep, vibraator, grupiseks...).
Kokkuvõttes on tegemist andeka filmiga, mille muudavad humoorikaks ja meeldivaks muhedad näitlejad ning see sama lihtsus, mida juba enne mainisin. Kahesõnaga - äge noortekomöödia! 6,5/10

0 opinion(s):

Post a Comment