28.12.09

Järelkaja


Esimese jõulupüha (25.12) õhtupoolikul vurasime Erikuga Tartusse, kus toimus tilluke jõulu-istumine koos tema vanemate, õdede ja peretuttavatega. Sai korralikult söödud, koduõlut joodud, saunas käidud ning loomulikult kinke saime ka - mina sain Ave & Rein Weberi raamatu "Õnne Feng Shui". (ma pidavat raamatu-inimene olema...)

Teisel jõulupühal (26.12) trippisime juba linnas ringi ja käisime näiteks Bauhofis parkette vaatamas. Ostsin aga mõned muud ehitusvidinad. Külastasime ka Taskut ja Kaupsi, aga peale must-have asjade (nt juuksehoolduskraam) ei olnud seal absoluutselt mitte midagi põnevat. Üldse on meie Eesti poed kuidagi väga kehvakeseks jäänud ja mitte midagi asjalikku reeglina lihtsalt ei leia... või siis tähendab asjalik mõttetult ülehinnatud summat hinnalipikul. Või siis meeldib mulle vahel natuke vinguda... või on tegemist kõige seguga. Igatahes, pärast mõningast ringikolamist tulime Jõgevale ära.
Avastasin üleliigsete riiete kastist ühe seeliku, mille mu ema minema oli visanud. Haarasin kohe härjal sarvist ja lõikasin selle enda jaoks parajaks. Äge nahkpaelaga seelik on.
Pärast tegime pisikese filmiõhtu popcorniga. Filmiks oli I Love You, Beth Cooper.
Pühapäeval (27.12) asusin kohe hommikul õmblustööd tegema - õmblesin parajaks eelmisel õhtul avastatud seeliku ja veel ühe leopardi - mustrilise pluusikese. Mõtlesin ka, et võiks endale korraliku õmblusmasina soetada.
Ülejäänud päev möödus nagu lennates - mässasime majas vannitoaga (pilt!), viisime taara ära ja saime 164 eeku, mis on päris asjalik tulemus. Leidsin endale spetsiaalse keeksiküpsetusvormi ja ägeda leoparditeemalise sallikese, mis vedeles vanaemal kuskil kapipõhjas. 
Mingil hetkel hakkas päike pilvede tagant piiluma ja see oli kindlasti siiamaani kõige ilusam talvine vaatepilt - lausa ebareaalselt selge ja kaunis. Loomulikult pidin need värvid kiiresti jäädvustama... (hea, et igal pool kaameraga ringi käin).
Filmi-popcorni õhtu korraldasime samuti - sedapuhku vaatasime komöödiat American Virgin.
Üldse oli täitsa muhe päev ning umbes sama meeldiv peaks olema ka 3-päevane minipuhkus 2009. aasta lõpus - 2010. aasta alguses.


0 opinion(s):

Post a Comment