16.2.10

06.02 - 11

 6. veebruar - Üllatus-üllatus... Tartu!!

Nagu viimasel ajal kombeks on saanud, kimasin hommikul üpriski varakult Tartusse, et mõningaid asju soetada. Lõpuks leidsingi esikusse jalanõude riiuli koos riidenagiga ja siis sain veel Bomanni aurustaja (3 küpsetustasandit, riisi aurutamisnõu jne). Peale eelneva ostsin lõpuks ära vahvliküpsetaja, nii-et jee, nüüd saan jälle vahvleid kokata. Üldse sai köök kohe olulist täiendust.
Põhimõtteliselt oligi vaid köök see, mis sai värsket varandust juurde.. Minul endal oli igal pool selline tunne, et poodidesse on alles jäänud vaid mingid mõttetud kaltsud ja kotad. Rahakotile selline variant muidugi sobib ja on igati soodne. Ahjaa, Erikule leidsin midagi sõbrapäevakingiks... ja ei ole siiamaani seda talle andnud, haha.
Lõpuks olin sellest ringikolamisest muidugi nii rampväsinud, et hilisõhtune saun, tume šokolaadiõlle, vastlakukkel, pomelo ja muud delikatessid koos Vampire Diaries´iga panid tegusale päevale õige punkti (peale kõige muu jõudsin ka pesu ära pesta, Jänksiga tegeleda, koristada jne). Kes teeb, see jõuab (ilmselgelt). Muide, Jänks on täielik lebovend: pidevalt viskab end külili, selili jne ning mõnuleb igat pidi ja tal on äge pisike keel.

0 opinion(s):

Post a Comment