19.2.10

Vampire Diaries

 
The Vampire Diaries on ameeriklaste loominguna valminud fantaasiat, õudust ja üleloomulikke võimeid sisaldav telesari, mille autoriks Kevin Williamson. VD põhineb samanimelisel L.J. Smithi raamatusarjal.
Sari jutustab neiust nimega Elena Gilbert (Nina Dobrev), kes armub vampiiridest vendadesse Stefan (Paul Wesley) ja Damon Salvatore`i (Ian Somerhalder). Samuti kajastatakse Elena sõpruskonna ja ka teiste Virginias asuvas väljamõeldud linnakeses Mystic Fallsis elavate kodanike tegemisi.
VD on segu teismeliste draamast ja üleloomulikkusest. Sari esilinastus 10. septembril 2009 The CW Television Network kanalil ja on kujunenud selle edukaimaks seriaaliks. 21. oktoobril 2009 sai VD endale täispika 22-episoodilise esimese hooaja.

VD näol on tegemist minu uue lemmiksarjaga, sest see on tõesti uskumatult paeluv ja samas mitte üleliia dramaatiline, nagu paljud teised sarnased sarjad olema kipuvad. Varem ma mingite sarjade ajal ehmatusest võpatanud ei ole ja sama positiivseid emotsioone pole samuti ühegi teise seriaali puhul tekkinud. No ja muidugi Paul Wesley ja Ian Somerhalderi mängitud Stefan ja Damon Salvatore on väärt vaatamist. Damonil on lihtsalt nii äge "must" huumorimeel, ja üldse, tõsiselt hästi on mõlema venna karakterid välja mängitud. Nina Dobrevi veidi tagasihoidlik Elena justkui tasakaalustab sarja.
Käesoleval aastal võitis Vampire Diaries parima uue TV-draama auhinna People´s Choice Awardsil. Sarja näidatakse näiteks Austraalias, Brasiilias, Kanadas, Saksamaal, Norras, Portugalis, Türgis, Suurbritannias ja terves rivis muudes riikides, mida peaks olema 30 ringis.

Paul Wesley (sündinud 23.07.1982 Paul Thomas Wasilewski) on kaasa teinud näiteks sellistes sarjades ja filmides nagu 24, Army Wives, Everwood, Minority Report...
Ian Somerhalder (sündinud 08.12.1978 Ian Joseph Somerhalder) on osalenud järgmistes sarjades ja filmides: Lost, Pulse, Smallville, CSI: Crime Scene Investigation...
Nina Dobrevi (sündinud 09.01.1989 Nina Constantinova Dobreva) eelnevad rollid: Degrassi: The Next Generation, Chloe (seda pean KINDLASTI nägema, kaasa teevad veel Julianne Moore, Liam Neeson, Amanda Seyfried, Max Thieriot).

Põhiliselt ninadobrev.org abiga otsisin välja mulle enim meeldivad pildid Ninast, Ianist ja Paulist... suures osas siiski Ninast, kuna naiste puhul on alati hea ilusaid riideid vaadata ja Nina on ilmselgelt päris stiilne tüdruk (väikseks apsakaks pean seda rohelist hiigelsuurt mütsi). Üldmulje on viispluss, nii stuudios tehtud, avalike ürituste kui ka lihtsalt nii-öelda ootamatutel paparazzi fotodel.

07.06.2009 - iga-aastane Young Hollywood Awards, vasakult: Nina, Candice Accola ja Kayla Ewell (Candice´i clutch pole minu meelest just parim aksessuaar...).

31.10.2009 - Heidi Klumi korraldatud järjekorras kümnes Halloweeni pidu. Superäge purpurne outfit ja sellist jakki sooviks endalegi (kuigi sarnane beež mul juba on).

31.12.2009 - Miami South Beach, Nina vabal ajal.

16.01.2010 - Nina 21. sünnipäevapidu Studio 54-s, French Connectioni kleit.

13.02.2010 - Vampire Diaries´i Hot Topic tuur ja see natuke õudne mütsike...

fotosessioon ajakirjale Self Magazine - hästi kihvt komplekt, mille nimel tasub kevadet/suve oodata. Pintsak, skinnyd ja rihmikud aksessuaaridega (käevõrud... aga siin ka koer!!) on alati viispluss.

pildistamine ajakirja NYLON tarvis - need komplektid omastaksin sekundi pealt! Fantast.

Versace Spring 2010 RTW Colorful Printed Dress.

4 comments:

 1. Anonymous13/3/10 16:25

  www.thevd.ucoz.com - uus eestikeelne fännlehekülg "The Vampire Diaries" kohta.

  ReplyDelete
 2. Anonymous13/3/10 16:25

  ojj valesti kirjutasin, hoopis on www.thevd.ucoz.es ,,, vabandust.

  ReplyDelete
 3. tänud.. tsekkisin üle.

  ReplyDelete
 4. Anonymous25/4/10 13:14

  eesti keelne foorum
  http://thevampirediaries.forumsmotion.com/forum.htm

  ReplyDelete