9.3.10

02. & 05.03 - 16

2. märts - Kevadele (ja suvele) mõeldes...

Käisin peretuttava juures pisikesel shopingul ning "tervelt" 175 eegu eest sain lausa viis uut hilpu, mis on kõik veidi (tegelikult piisavalt) kevade- või suvesuunalised. Kusjuures, vähemalt kolm viiest on ka reaalselt uued. Mina armastan muidugi neid kõiki.
Kui nüüd firmadest rääkida, siis need on järgmised:
  • Jane Norman - UK moebränd, mis loodi 1952. a. Londonis.
  • Miss Selfridge - samuti UK moebränd, mis sai alguse 1966. a. Londonis. Oma kampaaniates on kasutanud selliseid nimesid nagu Kate Moss, Naomi Campbell, Nicollette Sheridan jpt ning just enne nende suurt tuntust.
  • KDK London - nagu arvata võib, siis taaskord on tegemist Suurbritannia ja Londoniga.
  • River Island - üks UK tuntuimatest moebrändidest, mille poed on pea igas Suurbritannia linnas, aga ka Singapuris, Türgis, Poolas, Iirimaal.
  • Falmer.
Need roosad skinnyd on kindlasti ühed mu uued lemmikud nüüd, kui soojad ilmad kunagi kohale jõudma peaksid. Okei, õhemad riided (st suveriided) on peaaegu alati ägedamad kui talveriided.


5. märts - Alice in Wonderland

Kui tööpäev läbi sai, suundusime Erikuga Tartusse, et kinno minna (eelmine kinokülastus toimus tõenäoliselt 2009. aasta novembris...). Enne veel shoppasime Decorast kraami oma kodu tarvis, et viia lõpule pesemisruumi ja minu garderoobi ehitus- ning remonditööd.
Nagu ma juba varem ka mainisin, kavandan uut tätoveeringut. Käisimegi siis salongist läbi ja uurisin veidi, kui palju, kuidas, kuna? jne. Niisiis jätsin oma väljavalitud pildi tätoveerijale tuunimiseks ning leppisime kokku konsultatsiooniaja. Kokkuvõttes - asi edeneb.
Kuna filmini oli piisavalt aega, tsillisime Kaupsis, tegime drive in-i jne. Filmiks oli ilmselgelt Alice in Wonderland ja Valge Jänesega joogitopsi saime endale samuti. Kõik oli muidugi vinge ja superluks, 101% vaatamist väärt! Tõenäoliselt parim fantaasiafilm, mida ma üldse kunagi näinud olen, aga sellest saab lugeda juba eraldi sissekandes.

0 opinion(s):

Post a Comment