11.3.10

nv 06.-07.03 - 17

6. märts - Asjalik

Sellel päeval shoppasime oma armsal Jõgeval kõike, mida parajasti vaja oli. Käisime isegi alevikus natuke jalutamas ja pilte klõpsimas ning kõige mõnusamat kevadilma nautimas (hommikul näitas termomeeter miinus 20 külmakraadi...). Üleüldse olime üliasjalikud: koristasime, paigutasime ja sättisime asju. Mina tegelesin maitseainetega, mida meil on ulmeliselt palju (tavaline asi, et oma arust pole midagi, siis ostame, ja lõpuks on nii mõndagi pulbrit topelt). Nüüd on mul aga lausa nimekiri kõigest olemasolevast.
8. märtsi naistepäevaga seoses sain Erikult kätte oma kingituse - roosade kivikestega hõbekõrvarõngad ja -sõrmuse.
Vaarika-kookosekooki kokkasin samuti ning see tuli veel mõnusam kui varem valmistatud õuna-mandlikook (retsept oli sama, kuid originaalis pidanuks tegemist olema hoopis õuna-kookosekoogiga).
Mulle ilmselgelt meeldivad kõik vabad päevad ja nädalavahetused!

müts - Guess by Marciano; päikseprillid - "Versace" Kreetalt;
jope - Pepe Jeans London; teksad - Blend She;
saapad - Pertti Palmroth.


7. märts - ...

Niisiis, esimesed korralikumad pildid minu garderoobist, mis põhimõtteliselt on nüüd valmis. Vaid kraami tuleb sinna veel omajagu juurde (eeskätt väiksemate aksessuaaride ja kingade-saabaste-kottide näol).
Põrandal on sokunahk ja isegi internetijuhe on olemas, kuigi seda sinna otseselt vaja ei ole. Põhiline on aga see, et kõike on nullist alustatud ja jõutud sellise tulemuseni, nii-et võime Erikuga mõlemad igati rahule jääda oma (Erik hoiab seal oma spordikotti, haha) uhiuue garderoobiga.
Põhimõtteliselt on valmis ka esimese korruse pesemisruum, kuid seda tutvustan juba aja jooksul.
Mingil hetkel sain mampsilt (päriseks) muffinivormi (tal oli mulle muudki varuks) ja kokkasingi valmis kaks plaaditäit vaarika-šokolaadimuffineid. Kui retsept ennustab 12 muffinit, siis mina suutsin samast kogusest loomulikult 24 välja võluda.

1 comment:

  1. Anonymous20/3/10 20:24

    Taname huvitavat teavet

    ReplyDelete