12.4.10

04.-06.04 - 25

4. aprill - See, et lumikellukesed end juba tükk aega nii lumevabadel kui ka endiselt lumega kaetud mururibadel ilmutavad, on ilmselt praeguseks igaühele teada. Meie aias on aga midagi hoopis vingemat! Nimelt magab majaseina ääres lillepeenras lehekuhja all õndsat talveund üks maailmanunnu siilikene. Tõeliselt armas temast just meie aed endale talvitumiseks välja valida. (ilmselgelt pidin tema selja ka pildile jäädvustama...)


5. aprill - Kui ma juba loomadest kirjutama hakkasin, siis ei saa ka Dariusest, maailma suurimast küülikust kirjutamata jätta. Täielik ulme minu jaoks...
Darius elab Suurbritannias ja kaalub 22 kg ning on 1,2 m pikk. Ta on 13 kuu vanune ja sööb päevas 12 porgandit, 6 õuna ning 2 kapsast ja lisaks veel küülikute segatoitu.
Ja ta ei ole siiski veel oma maksimumsuurust saavutanud! (omaniku, 59-aastase Annette Edwardsi kinnitusel kasvab küülik veel umbes kuus kuud)
Guinnessi rekordite raamat ei ole selle ülisuure küüliku rekordit veel kinnitanud, kuid teeb seda lähiajal.
Ulme ulme ulme...
 pluus - Monton; jakk - Link; seelik - second hand; kott - second hand.
6. aprill - Juba üsna tööpäeva lõpus sattusin juhuslikult ühe Kuldse Börsi kuulutuse peale... Ja keda muud seal ikka pakuti kui tillukesi kutsikaid.
Pidasin müüjaga väikese kirjavahetuse ning õhtul otsustasime Erikuga, et läheme kutsikaid Põltsamaale vaatama. Ma ei hakka üritamagi, sest seda lihtsalt ei ole võimalik kirjeldada, kui maailmanunnud nad on!
Kokkulepe jäi selline, et omanik helistab mulle, kui kutsikad juba ise sööma hakkavad. Ei tea, kas ma ootan juba hüpersuper väga või ei? Ilmselgelt jaa! Siiski ei hakka oma lootusi veel totaalselt üles kruvima, sest kutsu asub ju praegu alles Põltsamaal ja mitte meie juures. Oeh, kui tore väike tegelane ta ikka on! Ilmselgelt tuleb nüüd päevi lugema hakata (okei, tunde, minuteid ja sekundeid, haha).

2 comments:

 1. Palun-palun sooviks juba kutsu pilti. Kas tõukoer või segavereline? :)
  Btw, käekett on väga nunnu. Täna vaatasin NewYorkeris samastiili ketikest, kuid pelgasin, et koolis käimiseks on too liiga lärmakas ja nüüd kahetsen. Imeilusa sinakasrohelise paelaga oli kett läbi ka põimitud.. oeh-oeh.

  ReplyDelete
 2. Kutsu pilti enne ei saa, kui ta minu juures on juba :P (umbkaudu nädal oodata veel..) aga ta on segavereline ja poiss seekord, siuke šokolaadipruun :) meenutab värvidelt natuke sinu Rambot (oli vist nii :P), aga on sada korda pisem ja jääb ka üpris tillukeseks :D
  mul on tööl vahel sama asi, et käeketid kolisevad vastu lauda, aga sellega harjub ära ja pole hullu :D nii-et osta rahuliku südamega ära järgmisel korral :)
  see konkreetne kett on tegelikult emal kunagi tasuta saadud mingi ajakirja tellimisel, aga tema loomulikult sellega midagi peale ei hakanud.

  ReplyDelete