27.4.10

16.-17.04 - 28

16. aprill - Kella poole kaheksaks õhtul olime oodatud Põltsamaale, et ära tuua meie uus pereliige - pisi-Elvis. Ta on maailmanunnu väike tegelane, kes saab 8. mail kahe kuuseks. Elvisel on kaks venda ja õde, aga ta ise on pesakonnas kõige suurem kutsa ning sündinud on ta naistepäeva varahommikul. Tema huumorisoon on samuti märgatav.
Kokkuvõttes on meid nüüd viis - mina, Erik, Elvis, Jänks ja Birdie.


17. aprill - Võtsime mu Saabi ja kimasime koos vanavanemate ning pisi-Elvisega Rakveresse. Meil oli vaja kraami soetada vaid Elvise jaoks: toidu- ja jooginõu, krõbinad, mänguasjad, jalutusrihmad tulevikuks jne... okei, veidi muud söögikraami samuti.
Elvise panime korvi ja tema magas rahulikult autos, kuni talle vidinaid shoppasime.
Pärast lasime tal õues joosta ja hullata. Tüüp läks nii äksi täis, et hüppas igalpool ringi, tormas ja keerutas, möllas ja rõõmustas.
Vanavanemad on muidugi vaimustuses ja ütlevad, et Elvis on nende lapselapselaps, haha. Onu pere käis teda samuti vaatamas ja Martti ka. Just siis tegi Elvis oma mängimisrekordi, rahmeldades ringi pea tund aega. Nüüd juba haukus ja urises ka. Igati vinge vend ilmselgelt!

6 comments:

 1. Iiiiiisand kui nunnu pisike punnike. Kui suureks ta muidu kasvab? :)

  ReplyDelete
 2. punnike, haha, see on hea sõna :D aga peaks kasvama kuskil taksi-suuruseks, vähemalt vanemate põhjal hinnates. ema on tal eriline väike kribu, isa sipake suurem (cm või paar kõrgem).

  ReplyDelete
 3. Oppa nii nummi puppy.
  Tuleb kohe miia titena meelde.

  ReplyDelete
 4. iga päevaga kasvab märgatavalt, aga ninnunännu on ikka :)

  ReplyDelete
 5. OH MY GOD!!!!! he was so tiny,gosh how I miss dogs,cant wait to get one when me and my boyfriens eventually move out together,a little dog/s is first on our list!

  ReplyDelete
 6. Aaaaahhhhhh, soooo sweet, I am in love with him, even more!
  DenisesPlanet.com

  ReplyDelete