26.7.10

06.-07.07 - 45

6. juuli - Kunagi käisin jälle autoteeninduses, et välja valida uus sumpa-lahendus, sest eelmisel päeval valitu ei olnud siiski parim variant. Järjekordselt sai asi tellimusse antud ning eks näis, mis edasi saab..

Lõunapaiku sain Hebega kokku ja koos läksime linna sekkarituurile. Tappev kuumus + intensiivne shoppamine = väga suur väsimus! See polnud aga üldse oluline, sest sain teada kahe uue poe olemasolust ja saak oli samuti väga hea, lühidalt - produktiivne käik!

Nüüd aga saagist: Voice of Europe (Norra rõivabränd, mille algus ulatub juba 1987. aastasse) klassikaline must pintsak 10 eeguga, Pertti Palmrothi kingad 35 eeguga + pealekauba veel ühed kerged suvekingad eesootavatele reisiseiklustele mõeldes. Pertti Palmroth on muide seesama Soome bränd, mille saapad mitte väga palju aega tagasi Stockist soetasin ning kõnealust kaupa on müüdud näiteks Saks Fifth Avenue´l, New Yorgi Bloomingdale´is ja Londoni Harrodsis ning Harvey Nicholsis. Samuti on Pertti Palmrothi jalatseid kasutatud arvukates rahvusvahelistes ajakirjades moefotodel (Vogue, Harper´s Bazaar, Elle, Burda...). Loomulikult ma olen igati rahul ja tegelikult leidsime mõlemad eriti vingeid kingi totaalselt soodsate hindadega.
Pärast väsitavat shopingut kulgesime mu vanemate juurde, kus sattusime täieliku jutusoone peale ja tsättisimegi päris tükk aega, enne kui lõpuks koju sain. Muide, järjekordne katse muru niita lõppes sellega, et vigastasin ühte sõrme ja tahtsin muruniiduki otsejoones Emexisse toimetada, haha. Lõpuks sain läbi häda muru siiski niidetud ja võisin kergemalt hingata (kuni järgmise korrani...).

7. juuli - Sain oma auto kätte ja uus sumpa on leebelt öeldes V I N G E ! Nagu vanaisa ütles, siis hääl on justkui viieliitrisele mootorile omane, aga minu meelest on ka pott ise väga viisakas ja sobib üldpildiga perfektselt.

Samuti käisin Go Traveli Jõgeva büroos laevapileteid broneerimas, et 10. juulil väike Helsingi tripp koos Erikuga ette võtta. Valisin Viking Line´i päevakruiisi koos Bistro Buffet hommiku- ja õhtusöögiga ning aega saab meil Helsingis olema kuskil 10 tunni ringis, mida on ilmselgelt päris kõvasti. Natuke uurisin juba ka eelinfot septembrikuu reisi jaoks, sest ega seegi väga kaugel enam pole (lausa märgatavalt alla kahe kuu jäänud). Variandid on tõenäoliselt Bulgaaria, Hispaania ja Kreeka. Ilmselgelt ootan!

Korraks hüppasin läbi ka ühest sekkarist ja loomulikult ei väljunud sealt tühjade kätega, vaid HÖGLi kingadega, mis võiks siiski umbes pool numbrit väiksemad olla, aga see selleks. HÖGL on Austria jalatsifirma, millel rohkem kui 70 aastane ajalugu seljataga.

Mingil hetkel võtsime Hebega ette väikese jalutuskäigu minu pool raudteed. Avastasime I L U S A I D maju (mille olemasolust midagi ei teadnud), ühe suure rotveilerilaadse koera, pildistasime, võtsime Jaama poest jäätist-jooki ning maandusime Betti Alveri pargipingil, et jutud ka räägitud saaks. Saidki, ja kõiksugused plaanid tuli samuti üle rääkida ning veel uusigi juurde tekitada. Igatahes vinge.

Õhtupoole võtsin ennast kokku ja kokkasin valmis ühe soolase piruka (singile lisaks kasutasin ka keeduvorsti, riivjuustu asendasin tükeldatud Sõbra juustu viiludega, tilli asendasin Itaaliapäraste ürtide seguga ja saiakuubikud asendasin isetehtud leiva kuubikutega ning sidrunimahla jätsin ka välja). Maitsev sai sellegipoolest.

0 opinion(s):

Post a Comment