12.7.10

18.-24.06 - 42

18. juuni - Pärast tööd sõitsime Tartusse Eriku õe Pillery põhikooli lõpu tähistamisele. Sõime, sõime ja sõime veel (alkoholi ju tarbida ei saanud), tsillisime niisama, käisime saunas ja lihtsalt olime. Väike Karl (Eriku tädipoeg) märkis ära, et Elvis on mulle käpajäljed käe peale teinud. Nii armas temast. Elvist kutsus ta aeg-ajalt siiski Demiseks, haha, ning kui jutt juba Elvise peale läks, siis tema sõi ohtralt grillvorsti, toorest šašlõkki, värsket salatit ning rüüpas koduõlut peale. Vot selline elu siis.

Kuna Erikul oli järgmisel päeval tööpäev, pidime üpris varakult lahkuma. Enne veel klõpsisime Lähtel mõned pildid, jäädes samal ajal sääserünnaku kätte. See oli õudne, kui palju neid nõmedaid tegelasi ringi tiirles. Lõpuks lihtsalt põgenesime oma autodesse ja kimasime kiiresti Jõgevale.
22. juuni - Saime kutse Markko juurde, et tähistada tema gümnaasiumilõpetamist. Veel enne (Markkole kinki valides) avastasin Selkust Hello Kitty ajakirja, millega olid kaasas maailma kõige armsamad kõrvarõngad-kaelakee. Ilmselgelt pidin selle endale soetama, koos teise hea väljaandega (MOOD).
Igatahes, kuskil seitsmest olime Markko juures. Rahvast saabus lõpuks kõvasti ja üritus oli igati armas. Sõime, jõime, tsillisime niisama ja millalgi tuli koju liikuda, sest Elvis oli seal üksinda. Terve kotitäie söögikraami saime ka veel kaasa. Ja õigus, millalgi küpsetasin kolmapäevaks ühe rabarberi-maasikakoogi, millest pilti teha ei jõudnudki (maitsev oli sellegipoolest).

23. juuni (jaanilaupäev) - Lõunapaiku külastasime Erikuga jätkuks eelmisele aastale Avinurme tünnilaata. Just siis, kui kohale jõudsime, leidis aset laada pidulik avamine, mis sisaldas endas meeskoori, memmede tantsurühma, Vadi segaansamblit ja showtantsurühma "RIVER". Eelnevalt loetletuid me siisku vaadata ei viitsinud. Laada kõige nunnumad tegelased olid hoopis basset houndi kutsikad, keda seal kaheksa kilo eest müüdi. Ja üldse, päris rohkesti neljajalgseid tüüpe jalutas kahejalgsete seas ringi. Meie Elvis passis siiski kodus, et õhtuks jõudu koguda, haha.

Kui nüüd kaubanduslikust poolest rääkida, siis mina ja Erik ei leidnud endale midagi vajalikku (v.a. maasikad), aga Elvisele soetasime küll üht koma teist: konservi ja tasuta kuivtoidu näidispaki. Ühtlasi saime teada, et see firma (Husse) toob lemmikloomatoidu lausa koju kätte, niisiis nüüd kaalumegi kõnealust varianti.

Ilm oli muide suurepärane, nii-et ma mõtlesin ainult ühele asjale - päevitamine! Pärast burksi-Pilku peatust Omedus kimasimegi Jõgevale tagasi ja ma sain lausa paar tundi päikese käes tukkuda. Kõige parem ajaviide ilmselt. Päike, kerge tuul, kaugemal vuravad autod ja lähedal siristavad linnud, ümberringi puud-põõsad. Lühidalt öeldes - idüll missugune!
Õhtul olime aga juba Tartus Eriku vanemate juures jaanilaupäeva tähistamas (Elvise esimene jaanilaupäev!). Jutustasime, sõime, sõime ja sõime veel, jõime ohtralt koduõlut ning muidugi sai ka väikest tulekest tehtud, et asi ikka õige oleks. Kõigele eelnevale järgnes mõnus uni ning igati virk ja kraps järgmine hommik (vähemalt minul...).

24. juuni - Mõni feilis pool päeva maha, nii-et suurt midagi ette võtta ei saanudki, kuigi alguses oli igasuguseid plaane (näiteks kino, mis on ühtlasi vihje Erikule, haha). Niisiis kütsin igavusest sauna ja passisin internetis. Pärast õnnestus natuke Seppäläs shopata: tulemuseks kokku 65 eegu eest üks pikk musta värvi kardigani moodi asi ning erkoranž peapael ja vägagi rahul mina. Isegi kõige igavamal päeval ei ole mingit probleemi mõne hea leiu tegemisega. Igatahes viis Erik mind ja Elvist Jõgevale, käisime ka maal, tegime kasulikke asju ning pärast jäin jälle üksi. Üks "asjalik" fakt veel -  öösel (!!) tuli mul tuju trenni teha ja nii ma siis oma hea mõtte teostasingi.

 

0 opinion(s):

Post a Comment