4.8.10

10.07 - 48 - Helsingi tripp: 2. osa

Vahelduseks jälle natuke shopingut: midagi erkroosat ja midagi neetide-kettidega varustatut. See viimane on kõige ägedam Guessi kott, mida ma siiamaani näinud olen.. no ja nüüd on mul see olemas. Muuseas sai Guessi poest vastavaid pulgakomme samuti, nii-et peen värk.

Shoping oli põhimõtteliselt läbi ja me suundusime Esplanaadi parki, mis on üheaegselt nii turistide promenaad kui ka linlaste "elutuba". Park ja pargis asuv Espa lava pakub suurepäraseid tingimusi mitmesuguste ürituste korraldamiseks.
Puhkasime veidi jalga ja liikusime mere äärde tsillima (seal oli igati elamisväärne jahutav mereõhk ju). Laevad-jahid-paadid-muud elukad olid ka kihvtid ning kui juba piisavalt jalutanud olime, parkisime end pinkidele ja puhkasime seal kuni sadamasse minekuni. Päike hakkas ka juba loojuma, nii-et oligi õige aeg laeva poole suunduda.

Kell 21:30 väljus laev ning meie suundusime kiiresti restosse rootsi laua võlusid nautima. Loomulikult sõime ennast peaaegu lõhki ja olek oli vägagi raske, haha. Siiski oli asi seda väärt ning jääkülm Lapin Kulta maitses ka imehästi (ja tekitas külmavärinaid).
Kiiresti hüppasime läbi laevapoest, et natuke magusat osta ja seejärel oligi vaid lühike ooteaeg laeva randumiseni jäänud. Võib öelda, et Helsingi on endiselt üks mõnus linn ja hea paik shoppamiseks (klienditeenindust ei anna samuti Eesti omaga võrrelda: kui siin on paljud müüjad nagu õelusekotid, siis seal ei näinud ma ühtegi müüjat, kes poleks rõõmus ja sõbralik). Kõik oli vinge!

päiksekad - Dolce & Gabbana; topp - Guess Jeans; jakk - Lindon, second hand; vöö - New Yorker; seelik - Hilfiger Denim; kott - Guess; kingad - Elena (made in Italy)

0 opinion(s):

Post a Comment