16.8.10

16.-18.07 - 51

... Mina tsillisin kodus ja nautisin Videviku saaga neljandat raamatut "Koidukuma", mida pärast kolmanda filmi vaatamist lugema asusin (kerge 750 lehekülge umbes). Õhtupoole viisin oma auto Kunglasse, kuhu Eriku isa mulle järele tuli ja seejärel juba Tartusse sõidutas. Natuke aega olin nende juures, sõin pannkooke vaarikamoosiga, ning siis käisin oma kunagist elupaika ja Marttit, Hebet külastamas. Nende õhuvaene elamine seal ei olnud just kõige ahvatlevam, nii-et pärast pikka kaalutlemist võtsin ette jalutuskäigu kesklinna, et endale šampooni shopata. Päris mõnus oli jälle mööda neid tuttavaid tänavaid kõndida ja vaadata, mis on uut, mis vana ning muutumatut. Selline kergelt nostalgiline tunne tekkis kõiki neid oma kunagisi koolihooneid silmates.

Aga kui nüüd šampooni shoppamisest ikkagi rääkida, siis ilmselgelt ei saanud ma vaid sellega piirduda ja leidsin veel miljon muud asja, mis tundusid kuidagi nii ilusad ja soodsad ja vajalikud.
Kõigepealt roosade pallikestega käevõru Seppäläst, seejärel õnneks ka shopingu esialgne põhjus-šampoon, ja siis juba Tasku ning üks kingitus Erikule sünnipäevaks, kollane Fishbone`i seelik musta liblikavööga ja La Senzast lühike pidžaama sinise-roosaga ning kirju lehma mustriga varbavahesussid. Soodukatest paremaid asju pole vist veel leiutatud.

Kui juba liiga palju kotte kanda tuli, kulgesin mäkki, kust võtsin kanaburgeri värske salatiga (maailma parim salat!). Edasi ootasin ja ootasin ja ootasin Erikut, samal ajal Cocat libistades. Kunagi ta isegi tuli ja seega saime Jõgevale tagasi sõita.

17. juuli - Järjekordne päikese käes vedeledes möödasaadetud päev, kuid selleks ju suvi ongi, et puhata ja päevitada ning loomulikult grilltoitu nautida.
Õhtul tulid meile siiski külla Hebe ja Martti koos Jennyga. Mehed asusid suure hooga laepanekut ette valmistama... hästi, alustuseks tegelikult mokalaata pidama, aga mingil hetkel hakati tööle ka. Mina ja Hebe koos koerahunnikuga sättisime end kenasti õllet libistama ning igasugustel põnevatel teemadel jutustama. Mingil hetkel tõid mehed õllet juurde ja me Hebega kokkasime valmis miski pastamoodi roa (spagetid+hakkliha+Hiina kaste=nom nom). Saigi siis joodud, söödud, koeri kiusatud, jutustatud jne ning kunagi läksid teised ära oma koju.

18. juuli - Üllatus-üllatus, aga taaskord päevitamist sisaldanud päev. Vahepeal sai muidugi jälle grillitud ning korraks hüppasid läbi Hebe ja Martti, kuid siis saabus Andrus. Alguses jutustasime kolmekesi niisama, pärast hakkasid mehed arvuti- ja trennitoale lage paigaldama. Mina olin niisama asjalik päikese käes vedeledes, endale jalavanni tehes, varbaküüsi lakkides jne. Igatahes on lootust varsti järjekordset tuba sisustama hakata ning sinna on meil plaanis valmis sättida muuseas ka purskkaev!

0 opinion(s):

Post a Comment