22.10.10

11.10, teine päev - Rannapuhkusest Vogue Italia ja Next Top Modelini


Nagu juba eelnevalt mainisin, oli meil peale kahe toa ka kaks vannituba, ehk siis minul oma ja mampsil-papsil oma. Hotell asus üldse justkui paradiisis.
Igatahes, kuskil kella 8-st startisime hommikusöögile, mis oli väga vinge, st pakuti imemaitsvat šampust ja minu toiduks olid pannkoogid maasikamoosi, šokolaadikreemi ning pähklitega ja erinevad lehttaignast maiustused. Soolane jäi seekord vahele, haha. Ilmselgelt ei anna seda kõike sõnadesse panna.

Järgmiseks suundusime randa päikest ja merevett nautima ning ma ei pea ilmselt mainimagi, kui mõnus see kõik oli. Mitte liiga palav, vaid täpselt selline totaalselt nauditav lõunamaine päike. Lamamistoolid, päikesevarjud ja rannalinad olid kõik juba hinna sees ning rannas said viibida vaid selle hotelli külastajad, mistõttu oli õhkkond ilmselgelt mõnusam ja rahulikum. Kinnitust sai asjaolu, et 5* ja 3* hotelle ei ole põhimõtteliselt võimalik omavahel võrrelda (siiski v.a. koristamise tase). See on, nagu võrdleks Opelit ja Aston Martinit, st need on üpris võrreldamatud, ehk igaühele oma.

Mingil hetkel otsustasime veidi ümbrusega tutvuda ja suundusimegi vastavale rännakule, läbides Platanese ja Adelianos Kampose, mis on mõlemad Missiria sarnased väikesed kohakesed terve hulga pisikeste (ja natuke suuremate) poekestega. Tutvusime sealse valikuga ja üht koma teist jäi isegi silma (nt miskid Chaneli kaelarätikute replicad). Shoppamine jäi sedapuhku mõneks muuks päevaks.

Nälg oli absoluutselt tappev, nii-et hotelli tagasi jõudes suundusime kiiresti sööma (proovisin näiteks pardi rinnaliha rohelise salatiga). Söömast tulles tegin ühe sõna otseses mõttes raske ostu: Vogue Italia Miranda Kerriga 3D-esikaanel, millega oli kaasas Vogue Gioiello, Vogue Unique, Vogue Accessory ja veel mingid vidinad (septembrinumber ju). Seda kõike vaid 10 euro eest.
Edasi veetsin mõnusa tubase õhtu, vaadates kreeklaste varianti ANTM-ist (Next Top Model). Loomulikult polnud ma kuulnudki, et ka Kreekas selline saade on. Kreeka tähtede õppimiseks sobis igatahes eriti hästi.

8 comments:

 1. ma vist tahan sinna poodi ja seda vogue'i pean vist ka su juurde tsekkima tulema! :)

  ReplyDelete
 2. see pood oli armas tõesti - müüja andis mulle ostuga kohalikke komme kaasa niisama :P ja vogue (või õigemini sajakilone virn selle osi) on täitsa olemas, kui huvitatud oled ;) see miranda kerri kaanelugu on mõeldud 3D-prillidega vaatamiseks, päris äge värk.

  ReplyDelete
 3. no peab need õlled ära tegema, mis muud!

  ReplyDelete
 4. nii ongi. aga millal? (väike vihje: meil on koduõlle käimas :D)

  ReplyDelete
 5. argh mis mõttes teil on normaalne topsik!? me juba mingi eelmisest suvest plaanime, aga ei ole seda õiget nõud :(

  ReplyDelete
 6. õlle tegemiseks ei pea mingit spetsiaalset nõud olema tegelikult.. meie teeme praegu tavalise pange sees :) võib-olla tulevikus sebime midagi peenemat kui pang :D

  ReplyDelete
 7. õhku ei tohi ligi ikka saada ja rõhku peab ka välja laskma, muidu lendab urn laiali seal ja kogu maja on seda kola täis. et protsessiga ikka kenasti lõpule ka jõuaks ja joodav ka tuleks :)

  ReplyDelete
 8. ilmselt oleneb retseptist ka natuke, aga tegelikult saab küll ilma spets-nõuta ja protsess käib samamoodi. meie omal on mingi viies päev vist, aga maitse on täitsa mõnus juba :P

  ReplyDelete