5.10.10

Step Up 3(D) (2010)

Take the biggest step of all in 3D.
Step Up 3(D) on USA 2010. aasta tantsufilm, mille on kirjutanud Amy Andelson ja Emily Meyer ning režissööritöö teinud Jon Chu (Step Up 2: The Streets - 2008). Järjefilmis saab taas näha avafilmist tuttavat Camille Gage´i (Alyson Stoner - Camp Rock - 2008) ja teisest osast tuntud Moose´i (Adam Sevani - Step Up 2: The Streets - 2008).

Step Up-i triloogia kolmandas väljalaskes (ühtlasi esimene 3D variant Step Up-ist) suunduvad Moose ja Camille New Yorgi Ülikooli, kus poiss asub õppima elektritehnikat, et saada inseneriks. Samas on Moose oma emale lubanud, et jätab tantsimise maha.
Vaatamata kõigele satub poiss ühele tänavatantsu võistlusele kohe kooli territooriumil, kohtudes Luke´iga (Rick Malambri - Surrogates - 2009) ja tema Piraatide tantsutrupiga. Natukese aja pärast liitubki Moose Piraatidega, et World Jami tantsuvõistlusel nende suurima rivaali, Samuraide vastu võidelda.
Luke kohtub aga Natalie´ga (Sharni Vinson - Home and Away - 2004-2009), kelle tantsuoskused talle kohe silma jäävad. Mees värbabki Natalie oma kampa ja saab temaga järjest lähedasemaks, teadmata neiu tõelisi motiive.


Ausalt öeldes ei mäleta ma selle triloogia esimestest filmidest suurt midagi, kuid see polegi oluline, sest Step Up 3(D) suutis mind täielikult oma lummusesse haarata. Kõik need vinged tantsunumbrid ja mõnus muusikavalik olid lihtsalt üle mõistuse nauditavad ning iga sekund, iga minut paitas nii silmi kui ka kõrvu.
See on film, kus tõenäoliselt polegi mõtet näitlejameisterlikkust taga ajada, sest tants on põhiline ja ülim. Kuigi, ega sel näitlemiselgi väga viga polnud: Luke (Rick Malambri) ja Natalie (Sharni Vinson) olid koos päris toredad ning Moose (Adam Sevani) igati andekas ja omamoodi.
Kui nüüd veel tantsimisest rääkida, siis filmis lõid kaasa So You Think You Can Dance finalistid (Ivan Koumaev, Katee Shean, Joshua Allen jne), mistõttu kõik ilmselt nii võimas oligi.
Parima koreograafiaga ja visuaalsete efektidega film, mida ma kunagi näinud olen (kahju muidugi, et Tartu Cinamon seda 3D-variandis ei pakkunud). 10/10

0 opinion(s):

Post a Comment