22.11.10

07.11 - 68

7. november - Peaaegu ajalooline päev, kuna me saime Erikuga endale koju uue pesumasina!
Täpsemalt sai siis juba hommikul kella kümne paiku koos mu vanavanematega Tartu poole starditud (meie oma autod poleks seda masinat lihtsalt mitte mingi valemiga ära mahutanud...). Pärast paari põhilise kodutehnikapoe külastamist jõudsimegi otsusele ja valisime välja ühe Electroluxi pesumasina, mis sisaldab endas lausa ekraani (nagu ilmselt suurem osa tehnikast tänapäeval). Naljakas mõtelda, et vähem kui aasta tagasi ei olnud ma põhimõtteliselt pesumasinat puutunudki, haha. Aga mis seal ikka, elu on selline.


Loomulikult tuli siis lisaks eelnevale ka uut Tartu Prismat külastada ja veidi seal shopata ning kuna mul oli just eelmisel päeval näopuhastusvedelik otsa lõppenud, tootiski I.L.U. ühe Clinique´i vastava vedeliku ja kõige ägedam oli asja juures veel see, et ostuga sain kingituseks kaasa kõige armsama värvikireva kosmeetikakoti nelja tasuta tootega (näiteks ilus-ilus extreme pink toonis huulepulk).


Lõpetuseks veel väike drive in üle pika-pika aja ning seejärel võiski kodu poole kulgema hakata, sest oli ju vaja uut pesumasinat proovima asuda!
Kõnealuse nädalavahetuse jooksul valmistasin muuseas tervelt kaks kooki: mõnus õunakook ja pirni-šokolaadikook, sest kuidagi peab ju oma oskusi treenima ja värskena hoidma.
Kusjuures, mõlemad on vägagi lihtsad retseptid, aga maitselt küll viispluss. Eriti üllatas mind pirni ja šokolaadi hõrgutav kooslus.


0 opinion(s):

Post a Comment