28.11.10

08.-18.11 - 69

8. ja 9. november sisaldasid lisaks tavapärasele töötegemisele veel õhtust kaubasorteerimist koos Elvisega. Nimelt sai kummagil päeval lõunapausi lõpus auto kotte täis topitud ja õhtul kodus siis neid hilpe vaadatud. Kusjuures, saak oli lõpuks üpris asjalik ja võisin taaskord rahule jääda. Täpsemalt siis:


10. november oli aga see päev, millest alates lisandus minu treeningmasinate parki üks korralik Raleigh Fitnessi jooksulint, mis õnnestus saada turuhinnast isegi üle kolme korra odavamalt. Ja trenni(-kontori)tuba saigi lõpuks täiendust ning sarnaneb oma varustuselt üha enam mõnele (eriti) pisikesele jõusaalile.

13. november oli tõenäoliselt üks tegusamaid päevi üldse, saades alguse linnatiirudega Jõgeval (võimas toidushoping + kööki uue põrandakatte leidmine) ja jätkudeski siis köögi värskendamisega, st Erik vahetas ära sealse põrandakatte ning mina küürisin põhimõtteliselt kõike, mida võimalik (ja see oli ausalt öeldes üpris tüütu, aga pärast oli vähemalt hea vaadata).

Kui köök oli oma uue välimuse kätte saanud, algas kokkamine, mis sisaldas ahjukartuleid ja -liha Eriku poolt, feta juustu salatit ühiselt ning Tosca kooki ja värsket leiba minu käest. Muidugi ei teinud me kõike seda lihtsalt niisama, vaid külla tulid Martti ja Hebe. Saigi siis kõhud täis söödud ning õllet ja veini nauditud (lõpuks avastasin, et eksisteerib veine, mida isegi mina juua tahan ja suudan).
Kunagi, kui kell juba päris palju hakkas saama ning jutud selleks korraks enam-vähem räägitud said, hakkasid teised koju sättima ja meil oli kohe uneaeg (ja rekordiliselt suutsin hommikul kella kümneni põõnata).


18. novembri hommik üllatas paksu-paksu lumevaibaga ja saime sel puhul isegi lumelabidad töösse rakendada. Talv tuli...

0 opinion(s):

Post a Comment