5.12.10

23.-28.11 - 71 - 101% talv

23. novembri maniküüri tulemus
Elvis minu 25. novembri lõunapausil
27. novembril võtsime Erikuga ette pisikese Tartu-otsa, eesmärgiga külastada minu vanaisa, kes siis haiglas viibis (eelmisel õhtul küpsetasin talle ka õuna-rosinakeeksi). Veel enne haiglaskäiku jõudsime aga soetada kööki uue rohelises kuues laelambi ja mu vanaemale jõulukingi ning teha kiire drive in'i suure nälja kustutamiseks.

Vana Kaubamaja taga kohtasime miskeid saamatuid tegelasi, kes ei olnud võimelised normaalselt oma autoloksust väljuma. See selleks. Veetsimegi siis tunnikese ehk täpselt nii kaua, kui tasuta parkida sai, Maarjamõisas vanaisa meelt lahutades, ning pärast seda suundusime Lõunakasse, et jätkata mulle uue talvejope otsinguid. Leidsin küll ühed armsad sukamoodi tegelased, kuid mitte mingit jopet. Jah, tegelikult on sellised Guessi talvejoped olemas küll, mis mulle isegi sümpatiseerivad, aga nende "kergelt" krõbedad hinnad panid vähemalt esialgu pikemalt järele mõtlema, kuna ja kas üldse? Või suunduda hoopis põhjanaabrite juurde uutele otsingutele... Eks siis näis, milline see otsus olema saab.

Tegelikult jäi silma ka üks Levi'se talvejope, kuid ega seegi just palju odavam polnud, nii-et siit järeldus: peab mul selline kallis maitse olema?
Jopeta me siis Jõgevale tagasi pöördusimegi, et veidi kokata, koristada ning punast veini nautida.

kleit - H&M, second hand; kampsik - Vero Moda, second hand
vöö - Seppälä; saapad - Pertti Palmroth.

28. novembril külastasime maal mu vanaema ja sain taaskord veenduda, et vihkan külma ilma. Muidu on talv ju päris ilus ja omamoodi maaliline, kuid miski -20-kraadine õhutemperatuur rikub ikka kõik totaalselt ära.
Vaatamata krõbedale külmale sorteerisime Erikuga läbi paraja portsu kotte, aga saak oli küll väga tagasihoidlik: üks Nike dressikas ja kaks lillelist eset - lühikesed püksid ning old school kleidike. Ilmselgelt tahaks suve, rohkem kui midagi muud.

Pärast sai siis alustatud koju jõulukaunistuste üles seadmist. Vist viis aknapealset said ehitud, aga plaanis on veel ka õues veidi kaunistamistööd teha. Selles mõttes on jõulud ja talv tõesti ilus aeg, kui vaid need külmakraadid alla -10 püsiks!

2 comments:

  1. Su uued küüned ja need lillelised lühikesed püksid on küll väga kiftid! :P

    ReplyDelete
  2. seda on meeldiv kuulda :P kusjuures, need on mingisugused Seppälä lastepüksid üldse :D

    ReplyDelete