2.12.10

nv 20.-21.11 - 70

20. november - Umbes täpselt keskpäeval suundusime Erikuga Rakveresse, et kuskil normaalses kohas söömas käia (jah, selleks oli vaja nii kaugele sõita, kuna Tartusse me seekord minna ei soovinud). Valisimegi siis välja Põhjakeskuses asuva Brezza ning toidu poole pealt otsustasin sooja kanasalati, kakao ja maasikakastmega juustukoogi kasuks. Ilmselgelt tegime õige valiku, sest toit oli maitsev ning teenindus tõesti viispluss. Sinna tuleb kohe kindlasti veel tagasi minna.

Enne Brezzas söömist shoppasime tegelikult Bauhofis (sain näiteks uue padja, jei) ja veidi ka Põhjakas endas, mis tootis mulle Fishbone'i kleidi (pildid allpool!) ning kolmed erinevad kõrvarõngad (papagoid, leopardimustrilised ja ühed tavalised täpikesed).
Korraks hüppasime läbi ka kesklinnast ning seejärel oligi Jõgevale minek, kuna ees ootas veel omajagu tegemisi. Näiteks küpsetasin paar pätsi leiba, juustu-sarvesaiu ja šokolaadis teeküpsiseid (kasutasin valget šokolaadi pruuni asemel).

21. november - Kohutavalt varajane äratus, et kella poole kaheksaks maale vanavanemate juurde jõuda. Nimelt pidime mu vanaisa Tartusse haiglasse sõidutama. Ja seda sain ma teha isegi tema uue Land Cruiseriga, millega peale vanaisa enda keegi veel sõitnud ei olnudki.

Saigi siis see ülesanne täidetud (haiglas nägime muu hulgas tõelisi inimkonna häbiplekke...) ja pärast veel paaris poes käidud.
Leidsime elutuppa tõeliselt ilusad tumepunased kardinad ja kontori-trennituppa heledates toonides ruloo ning ilmselt veel muudki kraami. Asjad aetud, viisime vanaema koju, võtsime sealt Eriku auto ja kimasime koju, et mustmiljon vajalikku toimetust ära teha.

2 comments:

 1. Anonymous2/12/10 12:25

  Kes või millised need ühiskonna häbiplekid siis olid? :)

  ReplyDelete
 2. küllalt suur kamp vene keelt kõnelenud (täpsemalt röökinud) meessoost tegelasi, kes olid ilmselt natuke peksa saanud/kakelnud ja ei taibanud absoluutselt, et nad viibisid haiglas, mitte kuskil ööklubis või baaris, kus sellise käitumise pärast üllatuma ei pea.
  tõeliselt häbi oli, et inimesed nii ignorantsed olla saavad ja samas kahju nendest, kes võib-olla soovinuks rahus oma järjekorda seal oodata.
  minu silmis täiesti väärtusetud tegelased igatahes :P

  ReplyDelete