13.1.11

Saw VII (Saw 3D) (2010)

The Traps Come Alive

Saw 3D (samuti tuntud kui Saw VII) on 2010. aasta 3D-õudusfilm, mille režissööriks Kevin Greutert (Saw I kuni V toimetaja) ning peaosades astuvad üles Tobin Bell, Costas Mandylor, Betsy Russell, Sean Patrick Flanery ja Cary Elwes. Tegemist on seitsmenda ja ühtlasi viimase osaga Saw-filmide seerias.

Saw VII keskendub ühele mehele (Sean Patrick Flanery - Deadly Impact - 2010), kes väidab end olevat Jigsaw "mängude" ellujääja ning kirjutab raamatu, milles kirjeldab detailselt oma kogemust, saades seeläbi kohalikuks kuulsuseks. Peagi leiab mees end tõelise Jigsaw-mängu keskelt, kus peaks lõpptulemusena oma naise elu päästma.
Samal ajal selgitab Jill Tuck (Betsy Russell - Saw III kuni Saw VI (2006-2009)) ühele politsei-töötajale, et lurjusest uurija Hoffmann (Costas Mandylor - Saw III kuni Saw VI (2006-2009)) ongi mees, kes vastutab hiljutiste Jigsaw-mängude eest. Hoffmanni otsimise ajaks võetakse Tuck politsei valve alla.


Planeeriti veel kaheksandatki osa, kuid vähenenud huvi Saw VI vastu (võrreldes eelnevate Saw-osadega) viis Saw 3D-ni, millest sai saaga viimane film, sisaldades juba ka Saw VIII ideid.
See oli muidugi ainuõige otsus, kuna veel üks film kõnealuses sarjas olnuks liig, mis liig. Kui ikka ühte ja sama teemat leierdatakse seitse korda edasi ja tagasi, siis ma ei imesta, et inimestel huvi lõpuks ära kaob.

Saw VII või ka 3D oli küll äärmiselt verine, ebamugavust tekitav ja jõhker, kuid erilist mõtet sellel kõigel muidugi polnud. Õudusfilmiks mina Saw VII-t ei nimetaks, sest ühtegi ehmatavat kohta selles ei olnud, aga kuna eelnevad kuus filmi on nähtud, sai ka see nii-öelda moe pärast (või kohusetundest) läbi vaadatud.
Mina igatahes Saw VII-t vaadata ei soovita, eriti nendel, kes pole eelnevaid osi näinud ja selle nii-nimetatud jandi tagamaid ei tea. 5/10

0 opinion(s):

Post a Comment