2.2.11

5 - coming home

Saturday, 29th of January
Erik bought me an early Valentine's Day present (I chose it of course). It is a cute chiuaua-looking doggy, almost as cute as our lovely Elvis.
Afterwards I cooked one sweet pie with gooseberries and rolled oats, also some sausage rolls with cheese.
Martti and Hebe visited us in the evening and of course they enjoyed those sausage rolls as much as I and Erik did. So I guess I should make something like this more often.

Anyway, men had their own conversations and lots of beer, so I and Hebe landed in the bedroom, checked the Vogues I got from Crete last year and chatted for many long hours. Of course we enjoyed our beers too. Corona, Maiz and Tuborg are always good!
Suddenly it was three o'clock and our guests had to go home, not to mention-we had to sleep, haha. It was a fun night!

What I Wore 29.01: knitted tunic - Quelle; scarf - H&M, second hand; belt - Reserved; leggings - H&M; boots - Pertti Palmroth.

Sunday, 30th of January
The weather was really snowdrifty, so we stayed at home, doing some tidying. Actually I finished cleaning my wardrobe and I was very happy about it, because it had been a terrible mess for almost six months. You can also see some pictures here.
Some time the sun came out and it was so beautiful outside. I and Erik just had to go and enjoy the weather... I mean, I took my Olympus and started to photograph some sunny pictures. I had been waiting for that so long!

And finally, why am I writing in English?
I'm doing it just for a change and right now my foreign readers-watchers (I can see there are at least some...) can probably also understand what I am writing here. Nevertheless, I'm not sure if I should write in English again or rather no... Maybe sometimes?

8 comments:

 1. Anonymous2/2/11 19:48

  inglise keeles kirjutamine on hea vaheldus minu meelest ka. ja tegelikult hoopis asjalikum variant kui eesti keeles kirjutamine. ma isegi mõtlesin selle peale juba ammu, aga noh :D nii et ma arvan, et nii võiks pigem isegi jääda, kui viitsimist on

  ReplyDelete
 2. mind on tagasi hoidnud asjaolu, et eesti keel on ilus keel ja ei tahaks seda päris hüljata. sellepärast mõtlesingi, et võiks vahepeal midagi inglise keeles kirjutada (ka ilus keel ju :D) ja siis jälle eesti keeles. näiteks filmiarvustusi ei viitsi ilmselt inglisekeelsetena teha.. ja enamik eestlasi saab niikuinii mõlemast keelest aru :)

  ReplyDelete
 3. Anonymous2/2/11 20:26

  jah, filmiarvustustega on see ka, et neid on nagunii inglise keeles igalt poolt saada, seega mõnel vähem inglise keelt oskaval eestlasel on jällegi see hea lihtne lugeda.
  aga jah, lugejaskonna arvukuse suhtes on inglise keel igatahes produktiivsem ja ei ole ju raske ka selles keeles kirjutada, nii et miks mitte :)

  ReplyDelete
 4. kui on lühike jutt, siis võiks tõesti edaspidi ka inglise keeles kirjutada. samas, teinekord pikemate postituste puhul ma kahtlen, kas ikka viitsin :P igatahes on põhjust mõelda selle peale :)
  ja filmiarvustuste koha pealt olen täiesti nõus. on filme, mille kohta ma ei ole tõesti mitte ühtegi eestikeelset arvustust leidnud...

  ReplyDelete
 5. Anonymous2/2/11 22:15

  samas kui väga kontrollima ei pea igast erinevaid sõnu sõnastikust jne, vaid kirjutad seda, mis sülg suhu tööb nii-öelda, siis enam polegi vist vahet, kas eesti, inglise v mõni muu keel, mida hästi valdad :P selles mõttes, et kirjutad ju niikuinii

  ReplyDelete
 6. jah, kui nii võtta, siis küll.. eesti keeles tuleb niikuinii iga päev kirjutada.
  kui nüüd tõesti vaid viitsimist jätkuks, milles ma üldse kindel pole! :D

  ReplyDelete
 7. Anonymous3/2/11 16:30

  cute blog!!
  http://elbasaez.blogspot.com/

  ReplyDelete