27.2.11

Mean Girls 2 (2011)

The Plastics Are Back!
Mean Girls 2 on 2011. aastanumbrit kandev ameeriklaste (noorte)komöödia, mille režissööriks Melanie Mayron. Filmi esimene näitamine toimus 23/01/11 USA telekanali ABC Family kaudu ja DVD väljastati 01/02/11.
Peaosades astuvad üles Meaghan Jette Martin (10 Things I Hate About You, Camp Rock 1&2), Maiara Walsh (Desperate Housewives), Jennifer Stone (Wizards of Waverly Place), Nicole Gale Anderson (Make It or Break It), Claire Holt (H2O: Just Add Water) ja Diego Boneta (Pretty Little Liars). Tegemist on klassikalise keskkoolilooga hea ja "plastiku" vahelisest võitlusest (loe: nii-öelda tavaliste tüdrukute ja supertibide vastasseisust).
Koolidirektorina saab näha Tim Meadows'it, kes tegi kaasa juba ka eelmises "õelate tüdrukute" filmis.

Kui uus tüdruk Jo (Martin) saabub North Shore' keskkooli, on tema eesmärgiks jääda märkamatuks, et elada kuidagi üle oma viimane keska-aasta ja vältida täielikult igasuguseid draamasid. Aga tema plaan jookseb kiiresti viltu, sest neiu saab tuttavaks Abby'ga (Stone), tüdrukuga, kes paikneb keskkooli "toiduahela" lõpus ja on "plastikute" (Walsh, Holt ja Anderson) sihtmärk.
Pärast Abby kaitsmist kooli "emamesilase" ja liider-"plastiku" Mandi (Walsh) eest tiritakse Jo täpselt sellisesse tüdrukute-draamasse, mida ta vältida lootis.


Minu jaoks tuttavaid nägusid oli filmis päris mitu: esiteks Claire Holt (Austraalia näitlejatar, kes on enim tuntud Emma Gilbert'i rolliga ka TV3 pealt näidatud sarjast H20: Just Add Water), teiseks loomulikult Maiara Walsh (Brasiilia-Ameerika näitlejatar ja laulja, kes on ilmselt kõige rohkem tuntud Ana Solis'i rolliga Desperate Housewives'i kuuendast hooajast, aga osales "külalisena" ka Vampire Diaries'is). Meaghan Jette Martin meenutas mulle aga veidi Amanda Bynes'i.

Tegemist siis isegi liiga keskpärase noortekaga, mis ei erine teistest omasugustest küll mitte millegi poolest ja on selgesti näha, et rahalised vahendid pole just kiita olnud. Kõige vähem meeldis mulle Maiara Walsh'i mängitud Mandi. Walsh'i olen siiani vaid mõttetute tibide rollides näinud ja see on tüütuks muutunud - väga ühekülgne. Pealegi oli õõvastav näha teda kontsadel kõndimas: isegi kui neiu jalad kõverad pole, tegid kõrged kontsad talle seal ilmselgelt karuteene.
Teine nii-öelda naljakoht oli seoses Jo unelmate kuti Tyleriga, kui näidati aeg luubis seda sama tüüpi palja ülakehaga, aga tegelikult ei olnud ju mitte midagi näidata ja särk võinuks pigem selga jääda.

Pildid pärinevad SIIT!
Kuna ma ei taha rohkem midagi negatiivset öelda, siis lisan, et mõned lillelise mustriga riidetükid olid päris kenad (kohe näha, et see populaarne trend oli ka filmi jõudnud).
Mean Girls 2 on aga kindlasti ühekordne vaatamine, mõnes stseenis saab veidi naerda (kohati irooniliselt), kuid suurt mõtet filmist kahjuks otsida ei tasu. 4/10

2 comments:

  1. Tore näha, et keegi veel filmide kohta kirjutab! Ja nii palju kui praegu jõudsin paarile postitusele silma peale visata on meil sarnane maitse: minu lemmikud on sullegi meeldinud :)

    ReplyDelete
  2. samad sõnad! kusjuures, päris mitmed filmid, mille kohta kirjutanud oled, ootavad mul läpakas oma vaatamisjärjekorda (Black Swan, Atonement..), nii-et ma olen väga rahul, et Su blogi avastasin :) (muidugi mitte ainult filmide pärast :D)

    ReplyDelete