21.3.11

You Again (2010)

What doesn't kill you... is going to marry your brother.
You Again on 2010. aastast pärinev ameeriklaste komöödia, mille režissööriks Andy Fickman (Race to Witch Mountain - 2009) ning peaosades mängivad Kristen Bell, Jamie Lee Curtis, Sigourney Weaver, Odette Yustman ja Betty White.

Ükskõik, kui vana sa ka pole, jääb keskkool sulle alatiseks meelde! Edukas PR'i boss Marni (Kristen Bell - When in Rome - 2010) suundub kodulinna oma vanema venna (Jimmy Wolk) pulma ja avastab, et vend abiellub Marni keskkooliaegse vaenlasega (Odette Yustman - The Unborn - 2009), kes tundub olevat unustanud kõik õelused, mis ta aastate eest korda saatis. Siis sajab sisse pruudi muretust elunautijast tädi (Sigourney Weaver - Avatar - 2009) ning Marni mitte nii väga muretu ema (Jamie Lee Curtis - Freaky Friday - 2003) asub vastamisi oma keskkooliaegse rivaaliga. Naised võtavad kasutusele küünised ja vanad haavad kisutakse taas lahti ning saab selgeks, mis juhtub siis, kui satutakse kokku nendega, keda kõige vähem näha tahetakse.


Kui ma kunagi kinos istudes kõnealuse filmi treilerit nägin, arvasin, et tegemist on vinge komöödiaga, vähemalt tundus nii, aga siinkohal oli küll esmamulje väga petlik. Isegi need stseenid, mis treileris naljakad näisid, filmis seda kahjuks polnud.
Muigasin You Again'i ajal ilmselt paaril korral ja lõpuks jäin hoopis magama, nii-et juba sellest võib midagi järeldada. You Again on tugevalt keskpärane tüüpiline ameerikalik komöödia ja seda ka vaatamata kõigile maailmakuulsatele staaridele, kes filmis kaasa teevad. 4,5/10

2 comments:

  1. Jah.. Käisin kinos vaatamas ja pärast kahetsesin, lausa igav hakkas seal :D

    ReplyDelete
  2. ja mina olen niiiii rahul, et seda kinno vaatama ei läinud :P

    ReplyDelete