7.4.11

17 - bow chicka wow wow

1. aprilli õhtupoolikul, pärast tööpäeva lõppu, kimasime Tartusse Eriku vanemate poole. Elvis oli muidugi üliõnnelik ja ei teadnud kohe, kuhu poole tormata või mida täpselt teha (s.t. tüüpiline Elvis). Igatahes, sõime kõik koos õhtust, nautisime punast veini ja maasikašampust ning lõpuks olime ilmselgelt väsinud.


2. aprill ehk laupäev sisaldas endas aga pisikest shopingut linna peal, niisiis viisime Elery autokooli ja suundusime tapeeti ostma. Loomulikult leidsimegi väga vinge tapeedi veel vingemas värvitoonis. Kuna mu garderoobi lisandub täiendav kapp asjade mahutamiseks, käisime Bauhofis sellele sahtli- ja uksenupukesi valimas ning üksiti ka Lõnakas kiirel shopingul. Lindex tootis kohe ühed rohelised püksid (tahtsin midagi soodsat, mis poleks ei teksad ega retuusid...) ja samuti nende juurde klappiva padrunirida meenutava vöö.

Kuna mul on üks hea mõte, siis ostsin selle kohta erialast kirjandust, aga hetkel jäägugi kõnealune teema lahtiseks... Mainiks hoopis Zooplaneti lemmikloomapoodi ja selles asuvat miniloomaaeda: ilmselgelt on mul kõigist nendest metsiku eluga harjunud loomadest-lindudest tohutult kahju. Samuti on vastik, et mõned teatud rahvusest inimesed ei saa aru, kui juba ukse juures on silt, ja see silt ütleb, et pildistamine keelatud, ning siis ikka välgutavad oma seebikarpidega seal loomakeste ninade all. Ja müüjad ei tee ka teist nägugi... Kurb.
Enne lahkumist hüppasime aga läbi Seppäläst, kust ostsin oma kevadise outfit'i täienduseks ühe nunnu värvikireva topi ja Erikule samuti pluusi.

What I Wore 02.04: tuunika - Halens; pitstopp - second hand; pihavöö - Reserved; retuusid - Amisu; kingad - Bullboxer; kott - Guess; päiksekad - Ray-Ban replica Kreetalt.

A. Le Coq'i Tartu Õlletehase poes käidud, suundusimegi tagasi "koju", veetsime seal veel natuke aega, sõime kõhud täis ja kimasime Jõksu. Kusjuures, küpsetasin kõige maitsvamaid ja isegi üpris tervislikke porgandi-ananassimuffineid. Kes vähegi viitsib, siis kindlasti soovitan proovida!


Translation: Bought three new items for the spring although this particular season seems to ignore Estonia completely. Anyway, all three were on sale and the top is from Seppälä, pants and belt from Lindex.

topp - Link; vöö, püksid - Lindex; kingad - Bullboxer; päiksekad - Ray-Ban replica Kreetalt.

9 comments:

 1. Anonymous7/4/11 21:35

  miskipärast meenutab tegelane su särgil mulle hullult elina pähklimäge, seega võib öelda, et mulle täitsa meeldib see pilt! :)

  ReplyDelete
 2. hmm.. ei oskagi kaasa rääkida.. mu meelest näeb välja nagu mingi suvaline tsikk :D ostsin selle just värvide ja tegumoe pärast :)

  ReplyDelete
 3. Hello!great post!i love your blog!! i follow you now!
  Would you come in mine and follow me?i'd be very happy!
  XOXO
  http://kassandra-beinstyle.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. Pitsist pluus on väga kena, jäi kohe silma :)

  ReplyDelete
 5. väga head silmad Sul siis! :P see pluus ju üpris peidus ja ma isegi unustasin alguses üldse ära selle :D aga aitäh! :)

  ReplyDelete
 6. vaatan Su pilte ja m6tlen, et ma igatsen Eestit nii v2ga.. see ilus lumi ja loodus ja a le coqi 6lletehas (hahaa!) jne jne..

  v2ga vahva bloog :)

  xo

  ReplyDelete
 7. lumi kaotas oma ilu juba mitu-mitu kuud tagasi :P (6 kuu pikkune talv on ju ilmselge liig..) aga looduse ja õlleka koha pealt olen väga nõus! kuigi, reisimine on siiski ülimalt mõnus vaheldus ja aitäh heade sõnade eest! :)
  muide, sattusin Su blogi peale juhuslikult vist umbes paar päeva tagasi, aga siis kadus see mul kuskile ära, nii-et väga kasulik kokkusattumus nüüd :P

  ReplyDelete
 8. Anonymous12/4/11 16:10

  Nice outfit, I love your pants! :)

  ReplyDelete
 9. oh, thank you so much! (:

  ReplyDelete