11.4.11

18 - leopard boots

6. aprilli õhtupoolikul sain koos isaga Tartusse, kus hüppasin läbi ka järjekordselt Osturallilt. Nii-öelda rallikaupa ma küll ei soetanud (v.a. paar asja toiduosakonnast), aga sellegi poolest leidsin endale vinged leopardimustrilised kevad-sügis saapad (nüüd peaks mõned vanad, jubedaks kulunud isendid ära viskama...). Tegemist on Hispaanias valmistatud Ángel Alarcón'i saabastega ja minu õnneks olid need ka allahinnatud.
Kodu poole sõites nautisin ülimaitsvat McFlurry't Daim'iga ja tegelikult ootan nüüd 23. aprilli, mis peaks päris äge päev tulema!


A very simple workday outfit from the 7th of April (top from Amisu; vest from Fishbone; pants and belt from Lindex).

TRANSLATION:
On the 6th of April I made a small Tartu trip with my father who drove there to pick up my mom. I got the most amazing leopard print boots by Ángel Alarcón (homepage) and these were even on sale! I'm so-so pleased because I have wanted leopard print boots for ages. Also got some good news and now I'm totally waiting for the 23th of April to arrive!

7 comments:

 1. Sul on ikka väga hullud outfitid pidevalt :D Lihtsalt PIDIN mainima!

  ReplyDelete
 2. hah..mis mõttes hullud? :D aga aitäh vist!? :D

  ReplyDelete
 3. u look good!
  i love leopard print!!

  ReplyDelete
 4. it's one of my favourites too :) and thank you!

  ReplyDelete
 5. Hullud sessuhtes, et ma ei paneks kunagi midagi sellist kokku nagu sina seda teed. Samas väga armas ja tervendav näha ka kedagi, kes ei kanna ainult pruuni, musta, valget ja halli ning nende erinevaid varjundeid : )

  ReplyDelete
 6. ma ise polegi sellele nii mõelnud.. suurema osa ajast toimub riietumine paraja kiiruga ja on üpris kaootiline :D aga värvid on toredad tõesti :)

  ReplyDelete