15.4.11

Jodie Connor

Jodie Melanie Connor (sündinud 27.03.1981, seega hetkel 30-aastane) on inglise lauljatar-laulukirjutaja. Jodie on pärit Oldham'ist ja tema suurem kuulsus saabus 2010. aastal, mil ta tegi kaasa Roll Deep'i (esimeses) number üks singlis "Good Times". Hiljem sai Jodie'st Polydor Records'i artist ja 16.01.11 tuli välja tema debüütsoolosingel "Now or Never", mis jõudis 14. positsioonile. Teine singel "Bring It" lasti välja 20.02.11 ja selles teeb kaasa Tinchy Stryder.

Varasem karjäär
Jodie töötas ühes spordiklubis registraatorina ning õhtuti ja nädalavahetustel tegeles esinemisega. 2003. aastal osales naine Briti teleshow-s Pop Idol, kus ta oli juba alguses kohtunike lemmik ja jõudis ka 50 parima sekka ning sai esineda kogu rahva ees. Kahjuks ei suutnud Jodie oma esinemisgrupis piisavalt kõrgele kohale tõusta ja langes võistlusest välja. Kohtunikud andsid talle küll teise võimaluse, kuid ka siis ei õnnestunud Jodie'l edasi pääseda.

Läbimurre
Jodie pöördus rambivalgusesse tagasi 2010. aastal, olles kaasautoriks juba eelnevalt mainitud Roll Deep'i singlis "Good Times". 02.05.10 jõudis singel UK edetabelis esimesele kohale, püsides seal kolm järjestikust nädalat. Jodie läbimurre jätkus osalemisega lugudes "Electric Boogaloo (Find A Way)" ja "Higher State", vastavalt esimeses koos Wiley'ga ning teises koos Bailey'ga. 2010. aasta lõpus tegeles Jodie Polydor Records'is oma debüütalbumi lindistamisega ja käesoleva aasta suvel peaks see lõpuks ka ilmuma.

Tinchy Stryder'iga "In My System" video filmimisel Barbadosel (juuni 2010)

Põnevad faktid
  • 3 sõna, mis Jodie't iseloomustavad: Girl with Goodtimes;
  • nooremana töötas Jodie ühe päeva mustkunstniku abilisena;
  • laul, mille sõnade autor ta olla sooviks: "Love The Way You Lie";
  • superkangelase võime, mida Jodie omada tahaks: õhku haihtumine;
  • Jodie armastab kingi ja omab neid tohututes kogustes;
  • ta on töötanud muu hulgas ka politseijaoskonnas;
  • kui Jodie peaks minema kohtingule endaga samast soost isikuga, valiks ta Nicole Scherzinger'i.
Minule jäi kõigepealt kõrvu Jodie debüütsingel "Now or Never", millel on ka väga mõnusa stilistikaga video. Pärast avastasin singlid "Higher State" ja "Bring It", mis mulle samuti meele järele on. Kui esimest korda tema videoid vaatasin, eeldasin kohe, et tegemist on kuskil 20-ndate aastate alguses asuva neiuga, nii-et seda suurem oli mu imestus, kui lugesin Youtube'i kommentaaridest juhuslikult välja Jodie tegeliku vanuse. Ilmselgelt ootan tema debüütalbumit!

Higher State (kuula ja vaata siit!)
Now or Never Feat. Wiley (kuula ja vaata siit!)
Bring It Feat. Tinchy Stryder (kuula ja vaata siit!)
* vastava märkega pildid pärit metrolyrics.com lehelt, ülejäänud Google'st

0 opinion(s):

Post a Comment