25.4.11

The Roommate (2011)

2,000 colleges. 8 million roommates. Which one will you get?
Roommate on käimasolevat aastanumbrit kandev thriller, mille režissööriks Taani filmitegija Christian E. Christiansen ning tegemist on ühtlasi mehe debüüdiga Hollywoodis. Peaosades saab näha järgmisi näitlejaid: Minka Kelly (500) Days of Summer - 2009), Leighton Meester (Gossip Girl - 2007-..., tv), Matt Lanter (Vampires Suck - 2010), Katerina Graham (The Vampire Diaries - 2009 - ..., tv), Nina Dobrev (The Vampire Diaries - 2009 - ..., tv), Alyson Michalka (Hellcats - 2010 - ..., tv).

2000-s kõrgkoolis on ühikaelanikule 8 miljonit võimalikku toakaaslast. Kui asjad ei ole iseenda otsustada, võidakse kokku sattuda kellegagi, keda tegelikult ei teata. Sara Webber (Minka Kelly) on esimese kursuse üliõpilane, kes määratakse toakaaslaseks Rebecca Woods'ile (Leighton Meester). Tüdrukute vahel hakkab kohe arenema sõprus, kuid siis ilmneb Rebecca tõeline pale ning ta seab ohtu Sara lähedaste elud.

Pettusin kõnealuses filmis üpris kõvasti ja olen samal ajal väga õnnelik, et seda kinno vaatama ei jõudnud minna. Nimelt oli Minka Kelly etteaste Sara rollis sama mõttetu kui Megan Fox'i oma Jennifer's Body's - ilmetu ja naiivne.
Leighton Meester oli tõesti ainuke, kes oma rolliga silma suutis paista. Vähemalt minus tekitasid küll kergeid (hirmu)judinaid kas või tema õudsed pilgud mõnedes stseenides. Kusjuures, Gossip Girl'ist ei tea mina mitte midagi, nii-et nägin Meester'it tõenäoliselt esimest korda ja need 5 punkti lähevadki just temale. 5/10

Alyson Michalka
paremal Matt Lanter
Minka Kelly
Leighton Meester

0 opinion(s):

Post a Comment