12.4.11

When in Rome (2010)

All is fair in love and Rome.
When in Rome on 2010. aasta (üllatus-üllatus!) ameeriklaste romantiline komöödia, mille režissööriks Mark Steven Johnson (Daredevil - 2003; Ghost Rider - 2007) ning peaosades astuvad üles Kristen Bell (You Again - 2010) ja Josh Duhamel (Las Vegas - 2003-2008). Muide, minu jaoks oli filmis veel üks tuttav nägu: Anjelica Huston, keda ilmselt väga paljud eestlased teavad ühest TV3 lemmikfilmist - Ever After: A Cinderella Story (1998), kus ta mängis kurja võõrasema. Siin filmis Huston enam nii kuri siiski polnud.

Lühidalt sisust: ambitsioonikas noor newyorklane Beth (Bell), kes on igasuguses romantikas sügavalt pettunud, suundub endalegi ootamatult Rooma oma noorema õe (Alexis Dziena - Fool's Gold - 2008) pulma. Väljakutsuvalt nopib naine "armastuse purskkaevust" välja mõned võlumündid, sütitades seletamatu kire müntide viskajates: vorstiärikas (Danny DeVito - Solitary Man - 2009), tänavamustkunstnikus (Jon Heder - Mama's Boy - 2007), pühendunud kunstnikus (Will Arnett - Jonah Hex - 2010) ja ennastimetlevas modellis (Dax Shepard - Employee of the Month - 2006). Aga kui välja ilmub võluv reporter Nick (Duhamel) ja samuti läheneb Beth'ile, siis kuidas saab naine teada, kas armastus on tõeline või vaid maagia?


When in Rome on väga kerge naistekas ja mulle tundub, et olen vist taolistest filmidest välja kasvanud, sest emotsioone tekitavad need minus üha vähem. Siiski, kõnealune komöödia oli veidi asjalikum kui näiteks You Again. Mulle meeldis filmi juures loomulikult Itaalia ja nii väga sooviks selle riigi juba ära näha! Naljakaid kohti oli samuti päris mitu, kuigi mõned neist ameerikalikult üle vindi keeratud (mind kahjuks häirib selline asjaolu...). Kokkuvõttes üks üpris armas, saga samas ka vägagi tavaline romantiline komöödia, mida üle ühe korra kindlasti vaadata pole mõtet. 6/10

0 opinion(s):

Post a Comment