23.5.11

27 - Right there

Siis, kui oli 13. ja reede, kimasime Eriku ja Elvisega Tartusse (pidin kella poole seitsmeks salongi jõudma..). Niisiis, pärast kolme salongikülastust, umbes kaheksat seal veedetud tundi ja kõige selle algust 23. aprillil on minu värskeim (ja ilmselgelt ka kõige keerulisem) tätoveering lõpuks valmis!! Loomulikult olen ma rahul ja õnnelik kogu tulemuse üle :)

Laupäeval, 14. mail tuli tuju veidi shopata, nii-et külastasin üle pika-pika aja Eedenit ja väljusin sealt kahe paari saabastega (sügisel ja järgmisel kevadel on ju midagi uut vaja: eriti, kui need supersoodsad on).


Ah jaa, kuna kõik Max Factor'i tooted olid Ideaal Kosmeetikas -20% tavahinnast soodsamad, otsustasin lõpuks proovida Masterpiece Max ripsmetušši ja esmamulje on küll üpris positiivne. Eriti meeldib mulle selle tuši hari, sest tegemist on nii-öelda kummise harjaga, mille külge ei kogune üleliigseid tušitükke. Pool-plussiks (?) on see, et saan tuši sooja veega enam-vähem maha pesta (ma ei kasuta üldse silmameigieemaldajat). Siiski, mahapesemisel tuleb kasutada näopesugeeli, et musti laigukesi vältida. See on siis pool-miinuseks, kuna alati ei viitsi ju pesugeeli kasutada (kuigi, sel juhul aitab muidugi pärast pesu näovesi). Igatahes, oma hinnaklassi kohta on tegemist vägagi asjaliku tootega (tõesti eraldab, pikendab jne).


Tegelikult õnnestus mul endale lõpuks ometi leida ka üks mõnusalt soe ja pikk kardigan (pildil natuke palju kortsus..) Lindex'ilt, jällegi väga hea ning igati mõistuspärase hinnaga.

Pärast külastasime Eleryga Tartu Näitustes toimunud Lõuna-Eesti suurimat stiili-, ilu- ja moemessi nimega ILUmess 2011. Messi põhiteemadeks olidki ilu, mood, parfümeeria, juuksehooldus, looduskosmeetika, aksessuaarid, solaariumid, kodu, sport, tervis jpm, aga vaimustuses me sellest üritusest siiski ei olnud (soetasime vaid mõned Dermosil'i tooted). Minu saagiks olid Dermosil'i šampoon ja palsam.

Šampoon - värvitud juustele, kuiv juuksetüüp. Sisaldab spetsiaalset tensiidide kompleksi, mis puhastab õrnalt juukseid (tensiide on vähem kui normaalsetele juustele mõeldud šampoonis). Kaitseb juust UV-kiirte eest, selles on tavapärasest rohkem glütseriini, mis niisutab ja hooldab juukseid;
Palsam - värvitud juustele, normaalne-kuiv juuksetüüp. Šampooniga võrreldes suurema UV-kaitsega, mis takistab juuste värvi pleekimist. Palsam sisaldab rikkalikult juukseid tugevdavat ja läiget andvat provitamiini B5 ehk pantenooli ning läiget andvat, hooldavat ja juukseid kergesti kammitavaks muutvat silikooni Amodimethicone. Sobib ka värvimata juustele!


Need kaks toodet maksid kokku 7 eurot ja ma olen ostuga väga rahul: šampoon vahutab mõnusalt ning sobib minu juustele hästi, palsam samamoodi ja toodetel on meeldivalt naturaalne, mitte liiga tugev lõhn.
Kokkuvõttes mul vedas, et Elery seda firmat soovitas, ja tellisin endale ka Dermoshopi ajakirja. Muide, Dermosil on Soome ettevõte, mis müüb ja töötab välja Dermosil-kaubamärgi all kõrgkvaliteetseid kehahooldus- ja kosmeetikatooteid aastast 1988. Dermosili tooteid müüakse Soomes, alates 2002. aastast Rootsis ja 2005. aastast Eestis.

I was wearing: top from Jasper Conran (second hand), jacket from Dorothy Perkins (second hand), pants from Lindex, belt from Diesel and shoes from sixtyseven.

TRANSLATION:
On the 13th of May (also it was the 13th and Friday) we (I, Erik & Elvis) headed to Tartu. Finally my most recent tattoo was finished and I'm absolutely pleased with the outcome. By the way, the process of making it kicked off on the 23rd of April and lasted for approximately eight (!!) hours.

Also I did some shopping and got two pairs of new boots for the incoming autumn, spring and why not for the winter. In addition I bought a nice and warm cardigan from Lindex and Max Factor Masterpiece Max mascara.
Later I and Elery visited the style, beauty and fashion fair and both of us bought some Dermosil products (I got a shampoo and conditioner).
Had a nice relaxing weekend for a change! :)

Something sweet I made on the 15th of May (rhubarb-banana-meringue cake)

2 comments:

  1. Need esimesed saapad võtaksin endalegi, kui resurssi nii palju oleks. Ainus küsimus, et kas nad kuidagi.. emm.. kuidas öeldagi.. kummiku moodi ei jää jalas? Sessuhtes, et mul jalad väga peenikesed ja siis võivad koomilised välja näha.
    Päris asjalikud ostud. See kardigan tundub ka supersossu ja mõnna :)

    ReplyDelete
  2. absoluutselt ei jää :) mul endalgi pahatihti raskusi sobivate saabaste leidmisega, sest jalad on peenikesed, aga saapasääred jube laiad. need aga sobivad küll ideaalselt ja on mugavad :) (kusjuures, maksid vähem kui 20 eurot..)
    ja kardigan ongi sossu, jopet-mantlit pole sellele lisaks vaja enam (isegi a la +10 kraadi juures :D)

    ReplyDelete