24.6.11

Beastly (2011)

Love Is Never Ugly.
Beastly on 2011. aastast pärinev romantiline fantaasiafilm, mis põhineb õrnalt Alex Flinn'i samanimelisel 2007. aasta romaanil. Täpsemalt on tegemist muinasjutu "Kaunitar ja koletis" ümberjutustusega, mille sündmused toimuvad tänapäeva New Yorgis. Filmi stsenaariumi autor ja režissöör on Daniel Barnz ning peaosades Vanessa Hudgens (Thirteen - 2003) ja Alex Pettyfer (I Am Number Four - 2011).

Kogu loo keskmes on Kyle Kingson (Pettyfer), rikas ja ülbe gümnasist. Ühe keskkonnaalase ürituse ajal solvab Kyle kaasõpilast, kes on salaja maskeerunud nõid (Mary-Kate Olsen - Factory Girl - 2006). Selle peale nõiub tüdruk kuti ära, moonutades tema keha ja näo ning andes aasta aega leidmaks armastust. Vastasel juhul aga jääkski Kyle'ile tema uus koletu välimus igaveseks ajaks.

Alex Pettyfer'i koletisemaskeering koosnes 67 eraldi tükist ja spetsiaalselt filmi jaoks ajas ta end ka kiilaks. Kahjuks ei muutnud see kuidagi tema (minu silmis) kesist ja liiga lapsikut näitlemisoskust. Samamoodi olid kehvad ka Vanessa Hudgens ja Mary-Kate Olsen, kellest viimane mulle kolmikust üldse kõige vähem sümpatiseeris. Leian, et näitlejate ebapädevus rikkus paljuski filmielamuse, sest kaks peategelast, kes pidanuks moodustama armastajapaari, ei klappinud omavahel kohe üldse.

Lootsin ja ootasin filmilt tegelikult palju enamat ning seetõttu olin üpris pettunud, aga positiivse poole pealt leidsin Beastly'ga seoses ka ühe uue filmi, mida nüüd peagi vaadata kavatsen. Selleks on Charlie St.Cloud, mille peaosas Zac Efron.
Kokkuvõtvalt arvan, et pädevamate näitlejatega olnuks Beastly kindlasti palju parem film. 5/10

0 opinion(s):

Post a Comment