3.6.11

Seconds Apart (2011)

Death Comes in Twos.
Seconds Apart on 2011. aasta thriller-õudusfilm, mille päritolumaaks USA. Filmi režissööriks on Antonio Negret, peaosatäitjateks Orlando Jones (Double Take - 2001) ning kaksikvennad Edmund Entin ja Gary Entin (mõlemal The Seeker: The Dark is Rising - 2007).

Seth (G. Entin) ja Jonah (E. Entin) on kaksikvennad, kes omavad ohtlikku võimet: telekineesi. Asjad hakkavad aga poiste kontrolli alt väljuma ning nii mõnedki nende klassikaaslased surevad ebaloomulikku ja jõhkrat surma. Politsei kahtlustab Seth'i ja Jonah't ning lisaks kisub vendi lahku armukadedus ja peagi ei saa nad enam teineteist usaldada. See aga viib lõpuks kohutava vendadevahelise võitluseni.

Mitte midagi vapustavat, aga siiski üpris korralik ja verine õudusfilm. Alguses imestasin, et kas tõesti on peategelased reaalselt kaksikud, aga täpsemal vaatamisel ei olnud üldse mitte nii keeruline neid eristada. Ainuüksi pilgud reetsid palju!
Filmi vingeimaks osaks olidki kaksikvennad Gary ja Edmund Entin, kelle tegutsemine oli põnevalt sünkroonis ning pakkus huvitavat vaatepilti. Olnuks filmis veidi rohkem pinget ja tõelist õudust, saaksin sellele ka kõrgema hinde panna, aga praegu jäi küll wow-efekt tekkimata. 6/10

Pildid pärinevad SIIT!

0 opinion(s):

Post a Comment