9.8.11

Waiting for Forever (2011)

Waiting for Forever on käesolevat, 2011. aastanumbrit kandev romantiline Ameerika film, mille režissööriks James Keach (Blind Dating - 2006; samuti on ta näitlejana osalenud filmis Walk the Line - 2005) ning peaosades näitlevad Rachel Bilson (Jumper - 2008) ja Tom Sturridge (Vanity Fair - 2004). Filmivõtted toimusid Salt Lake City's ja Ogden'is, Utah' osariigis.

Waiting for Forever on omapärane armastuslugu sõprusest ja erinevatest maailmavaadetest ning sellest, milliseid sidemeid inimesed elumuutuste keerises loovad.
Lapsepõlvesõbrad Emma (R. Bilson) ja Will (T. Sturridge) on neiule teadaolevalt ammu ühenduse kaotanud. Willi jaoks jäi Emma aga alati tema elu olulisimaks persooniks. Uskudes siiralt, et tema ja Emma jäävad igaveseks ajaks seotuks, järgneb noormees neiule salaja kõikjale. Willil pole ei kodu, autot ega ka õiget tööd. Ta elatab end, pidades žonglööri-meelelahutaja ametit - need on anded, mida Will lihvis täiuslikkuseni Emmale mulje avaldamiseks.
Kui neiu isa (Richard Jenkins - Hall Pass - 2011) raskelt haigestub, pöördub ta tagasi kodulinna, proovides seljataha jätta keerulise armuelu ja ebaõnnestunud telenäitlejakarjääri. Niisiis seisavad Will ja Emma silmitsi armastuse, surma ja eelarvamustega.


Kahjuks ei olnud Waiting for Forever minu silmis eriline või väga hea film. Teemaarendus oli üpris aeglane, kohati isegi vaevaline, ning see pani filmi venima. Samuti oli minu jaoks lausa väikestviisi piinav vaadata poolteist tundi kedagi, kes kannab kogu aeg ruudulisi pükse (ma vihkan ruudulisi pükse, haha). Siiski, jättes need ruudulised jubedused kõrvale, tegi Tom Sturridge Willi rollis mängides vägagi liigutava ja emotsionaalse etteaste. Kuigi, taaskord pean mainima, et ma ei kannata ka kloune ja muid taolisi tegelasi, aga seesuguse probleemse isiksuse kujutamine oli kindlasti keeruline ülesanne.

Rachel Bilson Emma rollis tundus aga kohmetu ja kuidagi eemalolev, võib vist öelda, et vales elemendis. Kokkuvõttes ei moodustanud need kaks minu meelest eriti head ekraanipaari ja Bilsoni asemel võinuks olla keegi teine (näiteks Amanda Seyfried, kes sobib minu meelest igasse rolli). Teist korda ma seda filmi kindlasti vaadata ei viitsiks, aga soovitan neile, kellele meeldivad keerulised elusaatused ja vaevatud persoonid. 5,5/10

Scott Mechlowicz Willi venna Jim'i rollis

11 comments:

 1. Tom Sturridge on v2ga kena poiss ja Rachel Bilson on yks stiilsemaid n2itlejatare, aga seda filmi ma siiski ei vaataks.
  Selliseid tehakse Hollivuudis sadu (ok, ma liialdan aga you know what I mean) ja enamus on v2ga lahjad.

  Ilusad inimesed (Eurotripi Scotty ka :D) aga njah.. :D

  xo

  ReplyDelete
 2. i want to see this film i really like the actress!
  http://freakyfriday-sabrina.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. I wish I could understand what this says! this looks like a cute movie!! love the cover :) I'm always up for a good romance!


  The House of Shoes

  ReplyDelete
 4. I wish I could understand what this says! this looks like a cute movie!! love the cover :) I'm always up for a good romance!


  The House of Shoes

  ReplyDelete
 5. i really need to see this.. looks so good

  ace blog!!
  love it

  I'm having a DESIGNER DRESS GIVEAWAY on my blog

  http://www.daisy-mak.com/2011/07/virgos-lounge-giveaway.html

  ReplyDelete
 6. Miss A - yeah, I so know what you mean.. ja taaskord ei soovitaks ka seda filmi, nagu mu kirjutisestki ilmselt järeldus :P ning tänud, et meelde tuletasid, kust ma seda viimast kutti tean! :D

  Sabrina - in my opinion she wasn't that good here.. but of course you can watch and find out for yourself :)

  Sara - well, if you love romance, then you should probably watch it although it's not very good in my opinion :)

  Wunmi W-A - happy watching then! and thanks for the comment ;)

  ReplyDelete
 7. LOVE THE LEATHER JACKET SHE"S WEARING!!!!
  Chari T (deep fried stilettos)

  ReplyDelete
 8. Great post.
  http://xtheperfectmess.blogspot.com

  ReplyDelete
 9. thank you, ladies! :)

  ReplyDelete
 10. Thank you so much for the details on this movie. I want to see it sooooooooooo bad now...YAY...can't wait.


  <3 Marina
  Fashion.MakeUp.LifeStyle

  ReplyDelete
 11. you're welcome and of course happy watching! ;)

  ReplyDelete