21.2.12

Glambox: veebruar

This post is about glambox which is a quite fresh Estonian subscription service where members receive a beautifully packaged gift box containing a mix of make-up, skincare, haircare, nail products and fragrance samples, based on their beauty profile. Each month's contents is a lovely surprise and will be a mix of various beauty items.
My review is in Estonian but you, dear foreign readers, can still browse the photos and definitely let me know if you have something similar in your country. And if you have, are you a fan and a subscriber?


19. veebruari õhtul saabus kauaoodatud sõnum uue glamboxi minuni jõudmise kohta. Läbi ülitiheda tuisuse lumesaju rühkisime Erikuga kesklinna, kuna ma lihtsalt pidin oma karbikese kohe kätte saama ja selle sisu avastama hakkama. Võin täiesti siiralt öelda, et areng võrreldes eelmise glamboxiga on silmnähtav, ja ma olin (ning olen endiselt) meeldivalt üllatunud ja põnevil.
Need, kes veel glamboxiga kursis ei ole, võivad lisaks uurida ka kodulehte ja minu jaanuarikuu glamboxi ülevaadet.

Niisiis, ka sel korral ei hakka ma ümber kirjutama iga mulle saadetud ilutoote tutvustust, kuna vastavat teavet võite lugeda fotolt. Aga siin on minu esmased muljed toodete kohta:
 • Bourjois Mini Effect 3D Lipgloss, 1,7 ml, toon disco purple - üks tervelt kolmest Bourjois' minitootest. Huuleläike värvus tundub vähemalt pakendis üsna kena, seega ootan huviga hetke, mil jõuan esimese katsetamiseni, et saada aimu ka läike püsivusest ja tekstuurist.
 • Himalaya Herbals Purifying Neem Face Wash gel, 15 ml - näopuhastusgeele mul palju ei ole, nii-et kindlasti leiab see pisike tuubike rakendust, aga iseasi, kas raatsin kohe ära kasutada või võtan kevadel reisile kaasa.
 • Bourjois Mini Nail enamel, 3 ml, toon nr 13 - minu jaoks täiuslik suurus, sest sõrmeküüsi ma ise ei laki ning varbaküüntele on see kogus pikaks ajaks täiesti piisav. Ja roosakad toonid ilumaailmas on alati armsad.
 • TIGI Bed Head Colour Combat Dumb Blonde Shampoo + Conditioner, 7 ml + 7 ml - teraapia triibutatud juustele, võitleb katkemise ja elutu värviga. Blondeerimise (ja üldse juuste värvimise) hülgasin eelmise aasta alguses, aga kerge triibutamine mulle istub, kui seda näiteks paar korda aastas teha. Kusjuures, tegelikult olen TIGI Dumb Blonde šampooni ja palsamit kunagi kauges minevikus kasutanud, ja tegemist oli üpris asjaliku kombinatsiooniga, nii-et ka need minipakendid tulevad minuga koos reisile.
 • Bourjois Mini Eyeshadow, 1,5 g, toon nr 51 - kolmas ehk seekord viimane Bourjois' minitoode, mis on tegelikult taaskord täiuslikus suuruses näiteks reisile kaasa võtmiseks (kavatsen Eestist minnes oma kohvrit minimaalselt kurnata, et ikka korralikult koha peal shopata saaks). Samuti olen rahul pruunikas-kuldse tooniga, kuna olen midagi sarnast ka eelnevalt kasutanud ning mulle meeldib.
 • Naturals Handmade Natural Bath Salt - vanni mul (veel) pole, aga jalavann ei ole üldse halb mõte, nii-et võtan selle kindlasti lähiajaks plaani... kes teab, äkki juba varsti saabuvaks pikaks nädalavahetuseks? Ausalt öeldes on see minu kodus esimene vannisool.
 • Éminence Organic Skin Care Blueberry Shimmer Body Lotion - tõenäoliselt jätan selle toote katsetamise kevadesse, mil võib paljaste säärtega ringi käia, ning kõnealune sädelus on kindlasti siis efektsem. Praegu võin aga öelda, et vähemalt lõhn on meeletult hea.

Pean ka ära mainima, et nagu lubatud, peitus minu karbikeses sel korral kaks Geisha šokolaadi, mis on väga armas žest. Lubadustest kinnipidamine igas elu valdkonnas on minu jaoks tohutult oluline.
Aga oli ka üks veidi negatiivsema tooniga üllatus/uudis: nimelt on glamboxi hinnaks edaspidi 9,95.- eurot, ning põhjenduses on muu hulgas mainitud postikulude tõusu. Minu jaoks on see arusaamatu, kuna Post24 pakiautomaat mu kodulinnas puudub, ja pean niikuinii postikulu eest täiendavalt tasuma. Milles siis väljendub nende klientide, kellel pole võimalik Post24 teenuseid kasutada, postikulude hinnatõus glamboxi hinna sees?

Samas paremate toodete pakkumise soov on igati tervitatav ja põhjendatud. Märtsikuu glamboxi pole ma veel ära tellinud, aga oma otsuse langetan juba õige pea, ning tegelikult olen glamboxi suhtes vägagi positiivselt häälestatud ja suutsin isegi muude ilutoodete soetamise miinimumini kahandada. Olen endiselt rõõmus, et Eestis midagi sellist saadaval on, ning loeksin huviga ka teiste Eesti blogijate veebruari glamboxi muljeid, nii-et andke teada, kui keegi on samal teemal midagi postitanud.


50 comments:

 1. This looks cool! There are similar services in the U.S., but I haven't tried them.

  ReplyDelete
 2. Anonymous21/2/12 10:49

  Wow this looks amazing Maiken! I am so jealous. I don't think I've ever come across something like this- boy I wish I do! Love Barbie xxx

  ReplyDelete
 3. oh my gosh.... i sooo want to join a beautybox team! those items look Amazing!! I really hope that you are doing well darling :) your last comment was so nice, thank you :) I hope you had a great weekend!!

  love, jamie

  ReplyDelete
 4. This is amazing. They give you a lot! This is like birchbox here in the states. I am sending my friend your way to check out your beauty products. Dawn Suitcase Vignettes xo

  ReplyDelete
 5. Ooh.. So nice things there again :)
  That salt brought to my mind that I bought 2 salt hearts; You just need to put a little water over it, rub in hands and use the salt wherever you need. Supposed to be great for dry skin etc. :>

  Satu
  Indie by Heart

  ReplyDelete
 6. Oh such pretty things! We have something similar in the UK, well we have a few beauty box subscription companies, including Glossy Box, Carmine and Feel Unique (although feel unique are stopping now). I don't think that they do jewellery though, they mainly stick to skincare and cosmetics. It looks like you got so many goodies in your glambox!xx

  www.almostdelightful.com

  ReplyDelete
 7. <3 all the goodies!

  ReplyDelete
 8. Love your blog. Thank you, for the lovely comment on my blog.

  ReplyDelete
 9. looks like a lot of yummy stuff. I like all the glittery things in the box. I don't know if there is something like that here but you are the second blogger I know who bought a goodie box like this.

  mongs
  mythriftycloset.blogspot.com

  ReplyDelete
 10. The glam box looks VERY good - nice products! I was sent recently Glossy box (Australian analog) and it was nearly as good as yours... some products that I won't be able to use...

  xox
  CrashingRED

  P.s. Thanks for entering the giveaway - fingers crossed for you honey!

  ReplyDelete
 11. I like your blog :) visit my blog if you want :9 i'm following you :)
  Anordinarylifestylebook.blogspot.com

  ReplyDelete
 12. Hiii! once again so sorry for being MIA, and thank you so so SO much for your comments! they mean so much to me! my bf has now gone home unfrotunately, but that means im back in the blogging business for real, no more scheduled posts!
  ive heard of glambox, they have a similar thing in sweden, but im not a subscriber! would you recommend it? i might as well give it a try... :)

  ReplyDelete
 13. oohh see glamboxi igakuine saamine tundub nii põnev, vb hakkan ise kaa tellima :)

  ReplyDelete
 14. Wow, täiega lahe! See tundub tõsiselt huvitav, peaks hakkama mõtlema selle tellimisele... :)

  ReplyDelete
 15. I admit that I saw many people talking about this but didn't really know what the whole thing was about lol anyway thank you for telling me haha!
  I would like to join too but I don't think there's something like this here
  I hope you're having a quite pleasant week so far btw!
  What's about the post with questions? WWhen will you do it? Let me know so that I bring mines ^^

  ReplyDelete
 16. We have birchbox in the US which is the same concept! You received some great products, the bourjois beauty products are great! I've been a member of birchbox for about 5 months now, I really like it :)

  ReplyDelete
 17. triibud lähevad ka ikka värvimise alla ju iseenesest või ma ei saanudki aru, mida sa silmas pidasid sellega :D aga minu meelest tore, et glamboxi on selliseid firmasid ka sisse pistetud nagu Bourjois. nüüd, kui nad hinda tõstavad ja uhkemaid tooteid sealjuures lubavad, siis oleks ju iseenesest tore leida mõningaid uhkemaid testereid nagu YSL või midagi sellist + näohooldus (siis ma telliks kohe :D). teisest küljest jällegi on aga just kogu selle asja juures tore, et sisaldab muidu tundmatuid firmasid ja nii avastabki uusi ja ehk häid asju, mis lisaks ka rahakotile kergem :) noh, ehk kokkuvõttes tore asjandus välja mõeldud!

  ReplyDelete
  Replies
  1. pidasin tegelikult silmas seda, et minu jaoks on seal suur vahe, kas värvida juukseid täies ulatuses või lasta teha näiteks 6 peenikest tumedamat (või ükskõik, mis värvi) triibukest (st kas värvi all on kogu juuksepind või vaid mõni üksik salk). ehk siis highlightimine ja värvimine pole üks ja sama. juuksurid ju küsivad ka, kas triibutamine või värvimine.. st vähemalt minult, ning isegi hinnakirjad on taolise põhimõttega koostatud :D

   aga see saaks küll vinge olema, kui YSL, Dior vms kunagi glamboxi jõuaks.. selleks peaks neil muidugi vastavad koostööpartnerid tekkima. ja mulle ka meeldib, et saab proovida erinevaid asju ning seejärel otsustada, kas tahad seda täistoodet või ei. aitab ikka raha säästa küll tegelikult :) ja muidugi see üllatuse aspekt on endiselt nunnu :D

   Delete
  2. selles mõttes on loomulikult suur vahe, nii hinnas kui kõiges muus. samas kui keegi nt küsib, kas sul on juuksed värvitud, kui sul on ainult triibud seal, siis ikkagi vastata ei saa, et ei ole :D ses mõttes, et need asjd pole sinna ise tekkinud. ma mõtlesin selles mõttes, et nii-öelda lähed ikka "juukseid värvima", aga sain aru küll, mida sina mõtlesid nüüd :) ma pooldan ise ka seda moodust. mul poleks vist nii palju juukseidki, mida täies ulatuses kahjustama hakata... aasta pärast oleksin vist kiilakas :D + täies ulatuses värvimine kohustab ka kuidagi st pead kogu aeg neid juuri värvima, sest üldjuhul välja kasvanud juuksevärviga väga ringi käia ei taha...

   sellistlaadi üllatused on ka minu arvates toredad! :) no paki saamise ärevus on üldse the best ju, isegi kui tead umbes, mis sul seal sees on, aga kuidagi on lihtsalt nii ärev :D

   Delete
  3. mina kasutan üldiselt mõisteid "triibutatud" (või "salgutatud") ja "värvitud", sest näiteks värvitud juustele mõeldud šampoon minu juuste puhul küll väga positiivne pole. ajutiselt võib kasutada, aga kammitavust vms see küll ei lisa, vaid pigem sobivad täiesti tavalised ja suhteliselt odavad šampoonid, näiteks Oriflame'i omad. ja siis muidugi see rikkumise teema, sellega olen ka täitsa nõus. tean omast käest, mida teeb värvimine ja mida kerge triibutamine, ning neid kahte ei saa võrrelda. ausõna, pärast seda, kui üleni värvimise maha jätsin, on mu juuksed umbes sada korda tervemad ja paksemad, nii-et ega siin polegi midagi muud arvata enam :) kõik tuleb enda peal ära katsetada :D

   aa, muide, kas tahad neid ribasid proovida siis? :P nii paljud kusjuures kirjutavad positiivseid arvustusi nende kohta.. äkki oli viga ikka minus :D

   Delete
 18. i've seen these all over the blog world. maiken did you love what you recieved?

  ReplyDelete
 19. My dear,
  I found your blog by chance, while peeking others and I decided to check it out! I’m glad I did it, because I am really delighted with yours. It's beautiful, well structured, interesting, sweet amazing [probably your own qualities right?] and it has completely got me hooked. I think we're going to get along just fine! ;)
  I'd like to invite you to follow each other. I’d be very pleased.
  I wish you lots of success and will surely come back often
  kisses

  http://cottoncandy-peaches@blogspot.com/

  ReplyDelete
 20. We have some similar companies in Canada - Glossy Box and Glymm - but they are a very new concept here and the reviews I've heard has been very mixed, so I haven't subscribed to either one of them yet. The box you received looks like it was full of fun things to try, and in generous sample sizes, too. How fun!
  xox,
  Cee

  ReplyDelete
 21. Oh dear! You always post about all these gorgeous make up and skin care products which makes me jump on my chair and want to run and buy exactly the same ones! For example, now this sault, I'm in the middle of my working day and now the only thing I wnat is to jump to a bath with this sault and relax! hahaha! Beautiful products dear! Thanks for posting and making me smile and thinking about relaxation:)

  Have a wonderful day!

  Xx

  Alexandra

  www.fashion-bridge.blogspot.com

  ReplyDelete
 22. I don't have this service but of all the boxes I've seen I
  would want to try your box it is filled with goodies. I
  Love the packaging the detail of the heart awesome
  And the colors of the fingernail polish and eyeshadow
  Amazing.

  How much do you pay for this monthly service?

  ReplyDelete
 23. How fun! A few of my friends get "Birchbox" which seems very similar to this. I love getting samples of items to try out ;)

  ReplyDelete
 24. This looks like such fun- I love receiving things in the mail and am thinking of joining up to Birchbox nail polish club :)

  ReplyDelete
 25. hey! lots of goodies. i love that shimmery shadow. :)

  ReplyDelete
 26. so happy I found your blog. totally following. can't wait to read more. if you get a sec, I'd love if you'd check out mine. It's all about the adventures of a small town girl taking on the LA fashion scene. xo

  www.fashboulevard.blogspot.com

  ReplyDelete
 27. They look good!! Hope you enjoy your products. :)

  xx
  Heel in Mint

  ReplyDelete
 28. I really like your blog, so I'm a new follower =)

  ReplyDelete
 29. Minu veebruari karp oli üsna sarnane: http://beautyfromliz.blogspot.com/2012/02/glambox-february-2012.html

  ReplyDelete
 30. Oh my gosh this looks wonderful,what a gorgeously wrapped package,Im very jelous, I dont know of a service like this here in the UK,maybe I'll have a shop around,this is fabulous.

  Thanks for your kind words,the neon and silver sound fantastic and would certainly spice it up. The final shirt will be in plaid fabrics,its taking so long to get the practise ones finished before i make it properly,which is why I havent been on blogger for ages.

  I hope you are well are having a wonderful day x

  ReplyDelete
 31. Thank you so much for the compliment dear! :)) made my day!! :)) and thanks for the advice too, shopping sounds great! ;) as always! im very frustrated though as there are NO stores in strasbourg! it's horrible! i have my eyes on 2 things and i cant even order online because they dont ship here! what to do! :(

  ReplyDelete
 32. Beautiful pictures. Really wanted to read what you put :) so I translated it on good translate and it kinda worked. A few things I didn't totally understand because it remained in Estonian :) This box looks so cool - I have been trying to find one here in the UK and just came across bad storage units :( My favourite thing is the Bedhead Shampoo and conditioner - even though I am now Blonde, this is one of my favourite makes.

  Thank you for the comment on my post! Wish I could get my nails done by a proffesional, maybe you could buy the colour and take it to her?

  Also, ( sorry for the long comment) but I wondered whether you would be interested in doing a Guest post on each others blog? if you are then email me at hayleybarnes26@hotmail.com

  Hailes<3

  ReplyDelete
 33. All of these goodies look so amazing! Great post! Would love to hear what you think of my latest posts! Follow me, I follow you?!

  xx
  Caitlin
  http://hauteeyes.com

  ReplyDelete
 34. So cute, hope you enjoyed all of the goodies :)
  xx

  Be Frassy

  ReplyDelete
 35. Wow this is very cool, seems like they offer great service and products dear!

  www.superclementina.blogspot.com

  xx

  ReplyDelete
 36. wow...so many beauty products in one box. I think it's better than Glossybox:)

  FASHION CAT
  www.myfashioncat.com

  ReplyDelete
 37. nice items again... i wanted to try any of them, too!

  It’s a GIRL Thing

  ReplyDelete
 38. Thanks for the comment & wishes :) I hope I get the job, it would be so much fun .. and expensive too, since the shop is selling SO musch gorgeous stuff. :)

  Oh if you like silver, I must find something from my jewellery box. There's much that needs to be sold, hihih :D

  Have a happy weekend sweetie!

  Satu
  - Indie by Heart

  ReplyDelete
 39. There are so many nice things in the box, it seems like a great subscription service :)

  ReplyDelete
 40. Anonymous25/2/12 11:24

  I've heard a lot about different beauty boxes. They sound so rad! I want to try one, maybe I will soon. Thanks for sharing these pictures. It looks like you got great stuff this month. :D

  P.S. I love Bruno Mars' "It Will Rain"! I'll definitely do the tag soon too. I just have a lot on my plate right now. Sorry!

  Lots of love, B
  http://vivalabreee.blogspot.com/
  Tweet me: Viva_La_Breee
  Please support Give Jewelry!

  ReplyDelete
 41. awesome ensembles dear! all of them are so interesting.. i want to try them all <3

  http://mithakomala.blogspot.com/

  ReplyDelete
 42. Gorgeous! Love it all.

  xo,
  Angela
  headtotoechic.blogspot.com

  ReplyDelete
 43. Oh my god, this box is completely amazing! we have something called a Glossybox in the UK but you only get 5 samples per month.. it looks like you got loads of stuff here! very jealous x

  ReplyDelete